Yubby virüs kaldırma (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Yubby virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Chrome, Firefox ve Internet Explorer için bu Yubby virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

Yubby malware araştırmacılar tarafından Adware aileden gelen kötü bir parazit olarak kategorize edilir. Ana hedefine reklam görüntüleme tarayıcılar açmaktır araçları. Evet, tarayıcılar. Çoğul. Bilgisayarınızda birden fazla varsa, parazit onları başarılı olacaklarından değil emin olabilirsiniz. Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera, Microsoft Edge, Internet Explorer, Safari-Hayır kaş kötü amaçlı misyonunu için bağışıklık olduğunu. Erişim, cyber haşere gets an o-ecek başlamak tıklayın onları mümkün olduğunca çok kullanıcı yapmak hedefleyen reklamlar, muazzam bir miktarı üretmek.

Bu görevde başarılı olmak adına, ellerini, böylece Kullanıcı daha fazla üzerlerine tıklayınız olasılığı bu yüzden daha iyi reklam içeriği özelleştirmek için geçmişi ve arama sonuçları tarama gibi alabilirsiniz herhangi bir web veri elde edecektir. Esas olarak gelir pay-per-click şeması üzerinden yaratmak için adware bulunmaktadır. Bu yüzden böyle büyük uzunlukları reklamlar kullanıcıya cazip olacak emin olmak için devam edecek. İşin aslı, sponsorlu içerik meşru kaynaklarına yönlendirir Eğer asla emin olabilirsin. Gölgeli reklamlar ve pop-up bilgisayarınıza zarar vermek için aramak tehlikeli veya bile virüslü üçüncü-eğlenti websites pusuda.

En sık, adware yaymak spam e-postalar ve ekleri, virüslü bağlantıları ve reklamlar, sahte güncelleştirme isteklerini, yazılım demetleri, sel, vb. Gölgeli güncelleştirme bağlantısını takip etmeni çağırıyor rasgele bir pop-up gördüğünüzde, tıkırtı üstünde o çok hızlı olma. Böyle bir program, bilgisayarınızdaki güncelleştirmeniz gerekiyorsa devam gerekir değil. Yazılım güncelleştirmelerini edinin gerektiğinde resmi ve lisanslı kaynakları güven öneririz.

körü körüne şüpheli görünümlü açılır pencere ekranınızdaki güvenmiyorum. Çok sayıda kullanıcı kötü amaçlı bir tuzağa düşmek ve sorun başka bir şey daha sonra kazanç. Internet’ten yazılım yüklemeleri ile uğraşırken, Ayrıca, yükleme özel veya gelişmiş bir tür izleyin emin olun. Bu şekilde, herhangi bir gizli siber tehditler varsa onları fark mümkün olacak. Daha sık sık–dan değil, you bulmak bu isteğe bağlı yüklemeler gizlenmiş halde aslında zararlı yazılımlar vardır.

Adware, saflık ve ihmal dayanmaktadır. Çevrimiçi olduğunuzda, ‘Kabul ediyorum’ düğmesini tıklattığınızda her zaman dikkatli olun. Ayrıca, iyice Koşulları’nı okumak emin olun ve koşullar. Ne gizli yan tümceleri olabilir asla bilemezsiniz, belaya girebilir. Uzun zamandır bizim bilgisayarda kötü amaçlı bu parazit tutarsanız, online güvenliğinizi ve gizliliğinizi tehlikeye riske.

Şifreleri, kredi kartı numaraları, banka hesap kimlik bilgilerini ve IP adreslerini kolayca kesinlikle böyle veri kar için diğer üçüncü şahıslarla paylaşacak siber suçluların eline düşebilir gibi değerli bilgiler. Dahası, oluşturulan reklamlar çok tehlikeli görünmeyebilir ama çok fazla onlar tarayıcı aşağı getirebilir. Er ya da geç, tarayıcınızın tüm yolunda atılan reklamları görüntülemek başarısız olur. Bir noktada, o-ecek başlamak çökmesini ve tamamen çalışmayı durana kadar sık, buz gibi. Bu yüzden hızlı hareket ve bu Yubby adware rahatsız edici hemen kaldırılması ile devam etmek gerekir.

Yubby virüs kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Yubby virüs–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *