Xmrig.exe virüs | Güncelleme

Trojans

Xmrig.exe kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Xmrig.exe kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

Sisteminizde çalışan Xmrig.exe işlem görürseniz, dikkatli olun. Xmrig.exe bir Truva atı tarafından başlatılır. Öyle. Senin makine ile kötü bir Trojan bulaştırmak ve, söylemeye gerek yok, o kadar çabuk sana zararlı, daha iyi karşı eylemleri. Truva atları son derece tehlikeli. Onlar her türlü sisteminize zarar neden olabilir. Xmrig.exe farklı değil. Sistem dosyalarınız için temel zarar verebilir ve böylece bazı programlarınızın düzgün çalışmamasına neden.

Ayrıca, zararlı ekleme veya girişleri kaldırarak arkada sistem kayıt defterini düzenleyebilirsiniz. Bu casusluk ve çevrimiçi yaptığınız her şey izlemek. Bir kez yeterli veri topladı, daha sonra o gönderir herkese arkasında cybercriminals. Truva atları hakkında kötü şey onlar kendi geliştiricilerin ihtiyaçlarına göre uyum ama aynı zamanda çeşitli kötü amaçlı görevleri de taşıyabilecekleri var. İçin örnek, Xmrig.exe bir sikke madenci olduğunu. Dijital para kazmak için PC’NİZİN kaynaklarını kullanır ama bu o casusluk değil veya başka şekillerde PC aynı anda bozuk anlamına gelmez. Öyle ve bu yüzden hemen onun kaldırma bir zorunluluktur.

Dediğimiz gibi Xmrig.exe bir sikke Miner. Başka bir deyişle, bir sikke platform için muhasebe hizmetleri sağlamak için karmaşık işlemleri gerçekleştirmek için PC zorlar. Karşılığında, senin makine paralar ile ödüllendirilir. Ancak, paraları olan değildir. Tabii ki, değil. Onlar crooks dijital cüzdan düz–dan senin PC gidin. Donanımları, aka, bilgisayarınızın sağlar sadece bir yardımcı vardır. Süreç kazma sikke karmaşık ve ağır. Thays senin kendi makine kullanmıyorsanız neden sadece karlı olduğunu. Hackerlar senin kullanıyorsunuz. Ödül aldıkları ve fiyat ödemek. “Ödeme fiyat” verdiğinizi anlamıyla.

Belgili tanımlık Trojan makineniz non-stop yüksek sıcaklıklarda çalışma için neden olur. Bu sadece hasar donanım değil ama da çift veya bile elektrik faturası üçe katlıyor. Ayrıca, soğutma sisteminiz yeterince verimli Hayır ise, senin makine yıkmak ve Blue Screen of Death yüz. Evet, korkunç mavi gerçek bir olasılık var. Gemide belgili tanımlık Trojan kalır yalnız, daha yakın olsun. Ancak, mavi ekran yüzleri önce PC uğrar ve bunu birlikte acı. Unreliably yavaş ve tepkisiz hale gelir.

Bununla bir şey yapamam. Bu çöker ve her zaman donuyor. O uyarı olmadan yeniden doğmuş gibi. Senin app yüklemek başarısız olur. Tarama deneyimi bir kâbus. Her şey baş aşağı ve sen-si olmak belgili tanımlık Trojan suçlayacak. Bir kez Xmrig.exe olduğunu gitti, her şey normale geri dönecektir. Çok geç olmadan kaldırın. Bunu el ile yapmak için bizim kaldırma kılavuzu kullanın. Zararlı’nın karmaşık kaldırma yapabilir misin değil, yardımcı olmak için güvenilir anti-malware aracını kullanın.

Nasıl did sen almak bulaştırmak ile belgili tanımlık Xmrig.exe Trojan? Gerçeği olası senaryo birçok şey. Truva atları gizli ve aldatıcı taktikler kurbanların makineleri girmek için kullanın. Bu taktik spam e-posta mesajları, freeware/ shareware demetleri, sahte program ya da sistem güncelleştirmeleri, bozuk sayfalar, kötü amaçlı reklamlar, gayri meşru download kaynak ve sel, vb dahil. Eğer uyanık değil iseniz, bu yöntemlerden herhangi çalışır.

Hırsızlar olmadan başarısız olması bir şeydir, dikkatsizlik. Bu yüzden hafifçe izni vermemeniz gerekir. Her zaman online ne için dikkat. Gördüğünüz her ad/ linke tıklamayın. E-postalar gelen yabancılar açmayın. Her zaman şartlar ve koşullar kabul etmeden önce okuyun. Uyanık ol. Biraz ekstra zaman ve dikkat sorunları ton kurtarabilir.

Xmrig.exe Kaldır

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Xmrig.exe bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *