Wup\Wup.exe Trojan kaldırmak | Güncelleme

Trojans

Wup\Wup.exe yardımcı olmaya bu makale yazdı. Bu Wup\Wup.exe kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

Wup\Wup.exe son derece tehlikeli bir virüstür. Truva atları ailesine ait ve muhtemelen, bildiğiniz gibi Truva atları sen-karşılaşmak mutlak en kötü olası tehdit olarak kabul edilir. Ve itibarlarını hak edilmiş. Truva atları kısır. Wup\Wup.exe dahil. İşgüzar, tehlikeli, zararlı ve sinir bozucu. Eğer sisteminizde varsa, çıkarmak için mümkün olduğu kadar hızlı hareket. Uzun süre kalır, sen yüz daha fazla sorun.

Bu sorunlar gibi küçük ve önemsiz başlayabilir ama onlar-ecek gelişmek beklenenden daha erken. Sonunda, onlar bile dayanılmaz olacak. Bir dakika daha uzun bile ziyan etme. Şeytani bir virüs nerede saklandığını bulmak ve geri dönülmez bir zarar şansı önce silin. Bunu yaparken çok yeteneklidir. Bu riski almak istemiyorum. Bu bir Truva atı hakkında konuşuyoruz. Bunu bozmak için sisteminizde her saniye kullanır. Nerede olduğunu bul ve hemen çıkarın.

Başarılı bir yüklemenin ardından, virüs çok kötü yapar. Senin kesintisiz üzerinde çeşitli değişiklikler zorlar. Onları uygulamak için senin iznine ihtiyacım yok. Hatta bunların uygulanması hakkında sizi bilgilendirmek için rahatsız etmiyor. Sadece ne olursa olsun istiyor ve sonuçları bulmak için yaprakları var. Reshuffles ile memnun olacaktır. Tüm makine baş aşağı gidiyor. Artık hiçbir şey aynı değil ve hiçbir şey inşaat için kullanılan yol. Bazı programlarınıza hiç çalışmıyor bile. Tarayıcılar reklam ile bunalmış onlar çünkü içeriği doğru şekilde görüntülemek için mücadele ediyoruz.

Tüm şekillerdeki reklamları görmek ve formlar ve sen sürekli şüpheli sitelere yeniden yönlendirilen. Bu, tabii ki, kötü PC performans yol açar. Senin makine performanslıysa ve hatta en basit görevleri taşıyamam. Donuyor ve her zaman çöker. O uyarı olmadan yeniden doğmuş gibi. Internet bağlantınızı her zamankinden daha yavaştır. Bu cehennem gibi bir deneyimdir. Ama daha da endişe verici bir şey.

Truva atları casusları ve Wup\Wup.exe ayırt etmez. Her çevrimiçi hareketini bu girdiği andan itibaren izlenmesini başlatır. Senin hakkında her şeyi biliyor. Sadece bu değil ama. Ayrıca bu kataloglar. Üzerinde hassas verileri toplamaya devam ediyor ve onu yeterince sahip gördüğü zaman bu gönderir yayınlanan tüm belgili tanımlık kesmek için. Ne olacağını hayal zararlı kişisel olarak tanımlanabilir ve mali kimlik bilgilerinizi çalmaya yönetiyorsa.

Evet, bu gerçek bir olasılık var. Crooks özel bilgilerinizi ele. Bunun olmasına izin vermeyin. Hemen enfeksiyonlara karşı hareket. El ile kaldırmak istiyorsanız, lütfen bu makalenin sonundaki ayrıntılı talimatları izleyin. Otomatik çözümler tercih ederseniz, belgili tanımlık Trojan mücadele yardımcı olmak için güvenilir bir anti-virüs programı indir. Hangi yöntemi seçerseniz seçin, çabuk yap. Gecikmeler pişmanlık için yol.

nasıl sen son yukarıya Wup\Wup.exe ile sıkışmış? Sık sık–dan bilinmeyen gönderen e-posta iletisi açarım? İstatistikler en insanlar bunu gösteriyor. Uzmanlar uyarı Yoksay ve deki kendi posta kutularına toprakları her e-postayı açın. Bu büyük bir hatadır. Truva atları, spam e-posta taktik hakkında hala unutmadım. Aksine. Onlar bağımlı. Hackerlar kez bir virüs bir görünüşte meşru e-posta ekleyin ve kullanıcılara gönderin. Onlar bile daha meşru ve çekici görünmesini gizler. Onlar seni aptal için isim ve logolarını ünlü şirketler, posta ofisi, polis, bankalar, vb kullanın.

Daha zeki ol! Bilinmeyen kişilerden e-postaları açma konusunda unut. Her zaman ilk gönderenden doğrulayın. Bazen, tek bir tıklamayla bir virüs indirilecek yeterli oluyor. Crooks iş daha kolay ihmalkar davranarak yapmayın.

Wup\Wup.exe kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Wup\Wup.exe bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *