Work.hta virüs | Güncelleme

Trojans

Work.hta virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Tüm Windows sürümleri için bu Work.hta virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

Truva atları virüsler orada en tehlikeli türü olarak kabul edilir. Ve bunun için bir sebep. Onlar onların inanılmaz gizli ve çok yönlülük için ünlüdür. Hackerlar onları çeşitli kötü amaçlı gündemleri için kullanın.

Work.hta gibi Truva atları gibi bir yolu gibi kişisel verileri elde etmek ama parola, oturum açma kimliği, bunlarla sınırlı olmamak banka hesapları, kredi kartı numaraları, vb. de kurbanın üzerinde casusluk için araç olarak kullanılabilir. Bu virüs-den geçerek, tüm sen gibi davranarak ise suç faaliyetleri gerçekleştirmek kesmek için çok kolay olurdu. Çevrimiçi kimliğinizi risk altında ise bilgisayarınızı Truva atı virüsü ile enfekte olur. Siber suçlular, kimlik bilgilerinizi çalmak için bu fırsatı yararlanabiliriz.

Böyle tehlikeli virüs için bir sürü değişiklik yer alacak bilgisayarınızı anlamına gelir. Daha önce yaptığın gibi PC gerçekleştirmez. Sen bir sürü ahşap kaplama, sistem hataları, dosya bozulması, özel veri hırsızlığı yaşamaya başlar. Bilgisayar deneyiminizden genel olarak cehennem olacak.

Truva atları ile şu ki, onlar senin yardımın olmadan bilgisayarınıza erişim elde edemezsiniz. Yani, tek başına böyle tehlikeli işgal için sorumludur. Bilgisayarınızda gizlice izin. Yaptığını bilinçsizce ya da değil, fark etmez. Bazı en yaygın demek Truva atı dağıtım için spam e-posta mesajları, e-posta eklerini ve çalıştırılabilir dosyalar, bozuk sel eğe, sahte güncelleştirme isteklerini, virüslü bağlantıları ve reklamlar yanı sıra freeware içerir. Sen, Internet’e göz atarken tıkırtı için yakın dikkat etmeniz çok önemlidir.

Web’den yüklediğiniz yazılım yüklemek üzere olduğunuzda, özel veya Gelişmiş modu Kurulum Sihirbazı’ndaki yürüttüğünü öneririz. Bizim tavsiyemiz takip ederek, yaklaşık, bilgisayarınızda yüklü için ne tam içeriğini görüntülemek için güç elde edersiniz. Ek yazılım, genellikle sadece kötü amaçlı yazılımlara karşı bilgisayarınızı gizlice dener olduğunu herhangi bir isteğe bağlı teçhizatları, bu nedenle seçimini farkedilmeden öneririz.

Truva atları zamanla daha tehlikeli olsun. Kabil ne olduğunu bulmak için buralarda değil. En kısa zamanda bir Truva atı enfeksiyonu belirtileri fark, onun hemen kaldırma ile devam etmelisiniz. Bazı kötü amaçlı yazılımların en çok bilinen belirtileri yavaş bir internet bağlantısı, app ve program çöküyor, windows, anormal miktarda online reklamlar ve pop-up, silme and/ veya gerekli sistem dosyalarının bozulmasını yavaş maximization/ pykał vardır.

genel bilgisayar performansını normal değil dikkat ederseniz, hepsi, sen ne tür anomali nedeni araştırmalısınız. Daha sık sık–dan değil, tehlikeli bir virüs bilgisayarınızı sızmış olduğunu anlamına gelir. Çabuk hareket, onun kötü amaçlı planı yürütmek için virüs vermek daha az zaman. Verilerinizi korumak ve şimdi bilgisayar sisteminizi güvenli!

Work.hta virüs kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Work.hta virüs bilgisayarınızdan kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *