Winsrcsrv.exe kaldırma | Güncelleme

Trojans

Winsrcsrv.exe kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Winsrcsrv.exe kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

Winsrcsrv.exe bir çok tehlikeli bilgisayar enfeksiyondur. Bir Truva atı olarak kategorize, bu virüs sistem yok edebilecek çok yeteneklidir. Zararlı tüm yorum-in pencere eşiği OS en yeni OS 10 dahil bulaşabilir. Bununla bulaşmış, acil önlemler almak önemlidir. En kısa zamanda farkında Winsrcsrv.exe, onun saklanacak yer aramaya başlamak ve bulduğunda, oracıkta kaldırmak. Bu Trojan birçok kötü amaçlı özellikleri sergileyen ve kalmasına izin verirsen yaklaşık hepsini deneyim yaşamak üzeresin. Vücudunda varlığını ibretler vardır.

Örneğin, yavaş PC performans, gecikme, sistem çöker ve yeniden doğmuş gibi açma veya kapatma etkileşim, sıradışı hata, vb apps. Herhangi bir bu işaretler bu anlamına gelebilir Winsrcsrv.exe PC ana bilgisayar olarak kullanıyor. Bir dakika bile algılama sonra kalmasına izin vermeyin. Kendinizi koruyun. Belgili tanımlık Trojan nerede saklandığını bulmak ve ondan ASAP. Ne kadar uzun kalıyor, kötü senin çıkmaz olur. Geri dönüşümsüz hasara neden izin vermeyin. Onun kalmak olabildiğince kısa kesilmiş ve gelecekteki öz Şükran kazanmak. Gecikmeler için hiçbir şey götürecek ama pişman oldu.

Belgili tanımlık Trojan girdiğinde, gizler ve Gölgelerin içinden çalışır. Zararlı virüsten koruma programınızı devre dışı bırakır ve güvenlik duvarında bir delik açar. Makinenizi malware her türlü savunmasız olur. Ayrıca, Winsrcsrv.exe messes ayarlarınıza sahip. Bu sistem kayıt defterinizde yetkisiz değişiklikler yapar ve değiştirir ya da tamamen önemli sistem eğe. Ayrıca kontrol paneli, Kayıt Defteri Düzenleyicisi, Görev Yöneticisi gibi önemli özellikleri blok ve programınız düzgün çalışmasını engelleyin.

Winsrcsrv.exe Ayrıca kendi kopyalarını yapar ve onları böylece onun kaldırma daha da zor hale farklı klasörler halinde yayılır. Bu da senin OS ile birlikte çalışır ve her zaman arka planda çalışır. Bu çok PC’nizi yavaşlatır. Sabit ahşap kaplama deneyim. Sistem çöker ve sık sık donuyor. Hatta Internet bağlantınızı kararsız hale de getirebilir.

Ayrıca, tarayıcılar içerik doğru şekilde görüntülemek için mücadele ediyoruz. Birçok bozuk reklamlar için kötü amaçlı yazılım teslim etmek için tehlikeye maruz kalır. Ancak, açık olduğu en büyük güvenlik bir risktir. Winsrcsrv.exe casuslar sana. Her şeyi izler ve her şeyi erişimi vardır. Bu sizin gerçek adınız, adresiniz, kredi kartı bilgileri, veritabanları, işle ilgili veri, tarama ile ilgili veri, vb içerir. Onun ulaşamayacağı bir şey.

Hatta daha da kötüsü, zararlı bulduğu her şeyi yayımlanmadan korsanlara karşı gönderir ve onların kötü niyetli amaçlarla bilgilerinizi kullanabilirsiniz var. Mali dolandırıcılık ya da bile bir kimlik hırsızlığı kurbanı. Truva atları en kısa zamanda kaldırın ve kendinize sorun ton kaydedin. El ile yapmak için bizim kaldırma kılavuzu kullanın. Otomatik çözümünü tercih ediyorsanız, sizin için işi yapmak için bir iyi antimalware app indirmek. Seçenekleri var ama zamanım yok. Hızlı davran!

Winsrcsrv.exe dağıtılmış olmak nasıl? Tehdit web seyahat freeware demetleri, kötü amaçlı Web siteleri, şüpheli bağlantılar, Yetişkin web siteleri, sel eğe yolu ile kötü amaçlı reklamlar, sahte program ya da sistem güncelleştirmeleri, spam e-posta mesajları, peer to peer dosya paylaşımı, vb. Eğer dikkatli değilseniz, bu taktik her biri çalışacaktır. Başarılı olmak için ihmal, acele ve oyalama için çoğunlukla prat crooks. Onlar, yukarıda belirtilen yöntemlerden hiçbiri çalışmak iyi vardır.

Yani, senin durum tespiti yapmak. Ne ziyaret ve sen tıkırtı üstünde sayfa dikkatli olun. Ayrıca, kendinizi bir güvenilir antimalware program olsun, bugüne kadar ve düzenli olarak emin olmak için bilgisayarınızda tarama devam enfeksiyon-Alerjik.

Winsrcsrv.exe Kaldır

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Winsrcsrv.exe bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *