Winreg64.exe virüs | Güncelleme

Trojans

Winreg64.exe kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Winreg64.exe kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

Winreg64.exe n. Truva atı ailesinin üyesidir. Ancak, herhangi bir Trojan gibi değil. Bir madeni para madenci olduğunu. Bu, tabii ki, paraları madencilik yaptığı olduğu anlamına gelmez. Oh, hayır. Bu özellik genellikle yaptığı, yapmaktan zararlı engellemez Yani eğer üzerinde casusluk kesintisiz ve makinenize zarar. Virüs zarar ton neden olur. Yeni başlayanlar için bu da PC ayarlarınızı uyarır ve sistem kayıt defteri arkada reedits.

Sonuç olarak, senin makine normalde çalışır değil. Bazı programları yüklemek veya sonsuza kadar yük almak başarısız. Sonunda yaptıkları zaman, onlar düzgün çalışmıyor. Hataları her türlü deneyimi. Ayrıca, makinenizin hızlı bir tarama yavaşlar. Her zaman ve hatta en kolay görevleri gerçekleştirmek için mücadele kalıyor. Eğer sürekli gölgeli sayfalara yönlendirildi ve reklamlar ile alı gibi tarama deneyimi de uğrar.

Ancak, Hadi daha fazla para araştırma süreci hakkında açıklama. Başka bir deyişle, Winreg64.exe Kuvvetleri makineniz hesap oluşturma işlemlerini gerçekleştirecek için için bir sikke platform hizmetleri. Karşılığında, para ile ödüllendirdi. Artık bunu yapar, daha fazla para alır. Henüz, bu paraları içinde senin makine uzun süre kalmaz. Oh, hayır. Onlar düz siber dijital cüzdan gönderilir. Tabii ki, sen kar olan değilsin. Sadece fiyat ödemek. Ve bize güven pahalıdır.

Madeni para incelemesi sadece senin kendi makine kullanmıyorsanız karlı işlemidir. Rücu ve elektrik gerektirir. Bu yüzden bilgisayarınızı başka bir şey için kullanılamaz. Crooks yardım meşgul. Da, belgili tanımlık Trojan PC çok yüksek sıcaklıklarda kesintisiz kullanır. Bu donanım hayat önemli ölçüde kısaltır. Makinenizi çok aşırı ısınması ve etkili bir soğutma sistemi yok saymıyorum bile, çok daha dayan mümkün olmayacaktır. Ama hepsi bu değil.

Bu ısı, makine üreten elektrik oldu. Bunun ne anlama geldiğini biliyor musun? Eğer iki katını ödeyin veya olarak daha önce de faturalarınızı geldiğinde, ayın sonunda şaşırmayın. Evet, senin elektrik çift ya da üçlü olabilir. Bu yüzden hackerlar kendi bilgisayarı kullanarak değil. Çok pahalıdır. Onlar sizin pahasına para yapıyoruz. Soru şu, sen boş boş oturup bilgisayarınızı mahvetmesine izin mi yoksa onları durdurmak için gidiyoruz. İkincisi için öneririz. Ne kadar çabuk size Winreg64.exe Trojans, daha iyi kaldırmak. Aynı zamanda sana casuslar ve hassas verileri toplar unutmayın. Çok geç olmadan kurtulabilirsiniz.

Nasıl did sen almak bulaştırmak ile belgili tanımlık Trojan? Genellikle, Truva atları spam e-posta mesajları bağlı web seyahat. Henüz, bu taktik eskidir ama altın. Belgili tanımlık kullanıcı hala iki kez hakkında düşünmeden Yabancılardan gelen e-postaları açmak eğilimindedir çünkü o hareketsiz inşaat. Kaç kere bu tür mesajlar açmamayı söylendi? Ve belli ki hâlâ yok. Bu senin hatan. Acele ve dikkatsizlik nedeniyle temelde kendi makine enfekte.

Bil bakalım, ne kesmek gerekir en daha fazla dikkat edersek, bir davetsiz misafir zamanında belirlenebilir ve girmesini önlemek mümkün olacaktır çünkü bunlar. Bir dahaki sefere birinden bir mesaj aldýðýnýzda bilmiyorum, dikkatli olun. Bu bir enfeksiyon teslim edebilir. Gönderen ilk arama motoruna e-posta adresini girerek doğrulayın. Bir şey şüpheli görünüyorsa, e-postaları hemen silin.

Winreg64.exe Kaldır

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Winreg64.exe bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *