Windows\msime.exe Trojan kaldırmak | Güncelleme

Trojans

Windows\msime.exe Trojan kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Windows\msime.exe Trojan Temizleme Kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

Windows\msime.exe, kötü amaçlı bir süreçtir. Üstünde senin PC çalışıyorsa, kötü Truva atı virüs bulaşmış demek güvenlidir. Başlatılan olan. Tabii ki, belgili tanımlık Trojan en kısa sürede kaldırılması gerekir. Truva atları cyber enfeksiyon en tehlikeli ve yıkıcı türüdür. Onlar temelde senin makine için her şeyi yapabilir. Tüm hacker arkalarında ne ihtiyaç ve şu anda istiyorum bağlıdır. Bu yüzden bu parazitler tek tek her kurban etkiler. Ama onlar reprogramed.

Bir kez senin sistem, Windows\msime.exe bir kötü niyetli süreci ile başlayabilirsiniz ama sonra hackerlar başka bir şey yapmak için komut olabilir. Onlar karar ne olursa olsun, bu kötü amaçlı olacak. Bu yüzden bir virüs denir. İçine senin PC tamamen arkandan sinsice. Bazen sen bile orada olduğunu fark etmeden önce bir süre olabilir. Yine de, eğer farkında iseniz, zaman israf etmeyin. Belgili tanımlık Trojan gitmek gerekir ve ne kadar çabuk gitti, sen ve senin sistem için daha iyi. Kalmasına izin verirsen, senin çıkmaz her geçen gün daha da kötüye devam edecektir.

Dediğimiz gibi Windows\msime.exe ne isterse yapabilir. Başarılı bir yüklemenin ardından, belgili tanımlık Trojan herhangi bir zaman kaybetmiyor. Tüm PC bozgunculuk başlar. Sizin izniniz olmadan sistem kayıt defterini değiştirir. Bu ekler ve kaldırır sorgular. Bu installs/ programları makinenizden kaldırır ve diğer düzgün çalışmasını engeller. OS dosyalarınız için önemli zarar veriyor. O ne isterse yapar. Ancak, bu bir Trojan barındırma en kötüsü değil. Çoğunlukla, virüs bu tür casusluk için kullanılır. Windows\msime.exe ayırt etmez. Crooks casusluk istiyorsanız, o-ecek. Her çevrimiçi ve çevrimdışı hareketini izler ve -ebilmek bulmak o her şeyi kaydeder. Bu içerebilir parolalar, kullanıcı adları, gerçek adı, fatura adresi, banka hesap veri, kişisel veri, vb tüm bu son yukarıya siber suçluların elinde elinde belgili tanımlık Trojan ve sonra da

. Bu insanlar senin veri ile ne hayal edebiliyor musun? Bunlar, şantaj yapmak için hesabı boşaltmak için kullanabilirsiniz ya da satmak. Her iki durumda da sonuç olumlu olur. Muzdarip biri olacak. Kişisel bilgilerinizi korumak. Bir tutun almak crooks izin verme. Amaç için Windows\msime.exe en kısa zamanda kaldırılmalıdır.

Bizi yine de sizi uyarıyorum. Zararlı PC derin kökleri. Tüm bileşenlerini kaldırmak için başarısız olursa, geri gelecek. Yani, eğer senin bilgisayar becerileri yeterince emin değilseniz, kaldırılması ile yardımcı olmak için iyi bir anti-virüs programı yüklemenizi öneririz. El ile silmeyi tercih ederseniz, bu makalenin sonunda bizim kaldırma kılavuzu kullanmak bekliyoruz. Yönteminizi seçin ve hareket. Arkadaşın zamanı değil!

Nasıl Windows\msime.exe Trojan makinenizi girdiniz mi? Cevap gibi değil ama senin yüzünden zararlı aldı. Tam olarak senin dikkatsizlik nedeniyle. Belgili tanımlık Trojan eski PC girmek için altın e-posta mesajları ama döner. Bir e-postaya ekli yayılıyor. İşte böyle. Bilinmeyen bir gönderenden gelen olsa bile aldığınız her tek ileti açılırken içine acele tarafından gerisini. Bu senin hatan.

Biz hala bu kadar çok zaman ve insanların yaptığını söyledi. Hiç tanımadığın insanlar e-postalarınızı açık! Ekleri yüklemeyin. Onlar oluşturan herhangi bir bağlantıları takip etme! Her zaman gönderen tahkik! Her şeyi senin. Hiçbir infiltrasyon yöntemi etkin olmayan işbirliği ve senin ihmal başarılı olmak yeterince iyi. Kendini daha da kolay bir hedef dikkatsiz davranarak düşmeyin!

Windows\msime.exe Trojan kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Windows\msime.exe Trojan bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *