Win.Trojan.Dealply virüs | Güncelleme

Trojans

Win.Trojan.Dealply virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Tüm Windows sürümleri için bu Win.Trojan.Dealply virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

hangi tür siber virüsleri en tehlikeli kişi olarak kabul edilir hiç merak ettiniz mi? Bu Truva atı aile var. Truva atları, ransomware enfeksiyonları ile birlikte, sen-karşılaşmak en tehlikeli zararlıları olan. İki tip aynı derecede tehlikeli olsa bile, bu işlemleri taktikleri işe gelince onlar da birbirinden farklıdır. Örneğin, şifreleme işlem tamamlandıktan sonra ransomware zararlıları kendilerini açığa. Bunlar para isteyen bir fidye notu görüntüler.

Truva atları, öte yandan, her zaman tam bir sessizlik içinde çalışmak. Onlar senin arkandan girin ve Gölgelerin içinden çalışmaya devam edin. Bir Trojan ile enfekte fark önce uzunca bir süre olabilir. Eğer farkında iseniz, kendini şanslı saymalısın. Ne sana karşı vermek sen hızlı ve yeterli önlemleri alarak avantajı bilerek. Ve bu tür önlemler mutlaka vardır. Win.Trojan.Dealply en kısa zamanda makinenizden kaldırılması gerekir. Bu inanılmaz derecede yıkıcı ve uzun PC tamamen yok etmeden kabul etmiyorum. Zamanını boşa harcama. Senin durumu kötüleşir önce belgili tanımlık Trojan kaldırın. İçinde senin sistem, geçirdiği daha fazla zaman daha fazla nedenleri zarar. Hemen kurtul.

Truva atları inç Win.Trojan.Dealply farklı değil bir kez sorunları, her türlü neden edebiliyoruz. Girdiğinizde, bir karışıklık yapmak başlar. Sistem kayıt defteri ekleme and/ veya kaldırma girişler tarafından reedits. Bu değiştirir ya da tamamen bazı önemli sistem dosyaları hangi sonuçları bazı programlarınıza daha fazla kaçmak mümkün değil varlık içinde. Kendisi her zaman üstünde senin makine açmak ile birlikte derin içine böylece temin işletim sisteminiz çalışacaktır kökleri. Bu tarayıcılar ele geçirilmesini ve ne sen-ecek görmek üstünde senin perde karar verir. Ayrıca bir arka kapı daha fazla kötü amaçlı olarak hizmet vermektedir.

Win.Trojan.Dealply güvenlik sisteminde büyük bir delik olduğunu ve çok daha fazla parazit PC’NİZLE istila yapabiliyor. Ayrıca, senin makine enfeksiyonlar nedeniyle underperform başlar. Bu gecikme ve çöker. Tarayıcılar dondur. Sistem yeniden doğmuş gibi. Internet bağlantısı kararsız hale gelir. Ama bu en kötüsü değil. Truva atları casusları. Onlar her şeyi online yapmak ve özel bilgilerinizi erişim izlemek. Bu IPS, e-posta adresi, kullanıcı adları, şifreleri, işletim sistemi sürümü, hesapları, gerçek adı, fatura adresi, kredi kartı bilgileri içerir, vb

Win.Trojan.Dealply tüm bu verileri sizden çaldı ve sonra gönderir ilk etapta yayınlanan tüm belgili tanımlık kesmek için. Biliyor musun yani? Bu insanlar şimdi her türlü onlar istemek için verilerinizi kullanmak mümkündür. Veya üçüncü şahıslara satmak. Birçok potansiyel alıcılar vardır. Her halükarda, bu sizin için iyi bitmeyecek. Bir mali scam veya bile kimlik hırsızlığı kurbanı kolayca düşebilir. Bunun olmasına izin vermeyin. Nerede zararlı gizlenmiş bulmak ve bizim kaldırma rehberi için iyi silmek için kullanın. Ne kadar çabuk sen, ondan daha iyi için sen ve senin sistem.

Nasıl Win.Trojan.Dealply mi girin? Spam e-posta eklerini en popüler ve hala etkili yöntemlerinden biridir. Kullanıcılar hala körü körüne–dan bilinmeyen gönderen iletileri açmak ve iki kez hakkında düşünmeden onların ekli dosyaları indirmek. Bu kullanıcıların istediği de bu. Acele ve ihmal istiyorlar. Onlar göndermek sen belgili tanımlık Trojan doğrudan posta kutusuna ve kötü niyetli dosyayı açarak gerisini.

Kendini daha da kolay bir hedef dikkatsiz davranarak yapmayı bırak. Senin durum tespiti yapmak. Seni aptal hacker izin verme. İletiyi gönderen kişiyi bilmiyorsanız, açılış içine acele etme ve bu bir aldatmaca olabilir. Gönderen önce doğrulayın. Emanet acele üzerinde seçin.

Win.Trojan.Dealply virüs kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Win.Trojan.Dealply–dan senin bilgisayar-ebilmek çıkarmak virüs değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *