WikiBuy virüs kaldırma (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

WikiBuy virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Chrome, Firefox ve Internet Explorer için bu WikiBuy virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

WikiBuy kötü amaçlı tarayıcı uzantısıdır. İnstalling o gemide bir tarayıcı korsanının yüklemek anlamına gelir. Olarak muhtemelen biliyor, kaçırmak hiç de yardımcı olur. Bu yüzden bu zararlı bir saniye bile güvenmiyorum. WikiBuy uzantısı ve büyük fırsatlar bularak arttırmak senin online ve alışveriş deneyim vaat ediyor, popüler web sitesi Amazon gibi sunar. Ne yazık ki, bu bir yalandır.

Kötü uzantısı herhangi bir şekilde yardımcı olmuyor. Büyük fırsatlar veya teklifler bulmuyor. Sadece sürekli sorunları ile bombardıman tarafından online faaliyetleri yok eder. Senin tarayıcılarda yüklü varsa, en kısa zamanda kaldırdığınızdan emin olun. Mozilla, Chrome, Internet Explorer, Safari, Opera, vb gibi en popüler ve kullanılan tarayıcılar etkiler. En sevdiğin hangisi olursa olsun, şimdi bulaşmışsa ve kullanmak için InSafe. Kendine bir iyilik yap ve korsanının’ın kalış kısa kesti. Bir kez sen WikiBuy spot, enfeksiyon yükleme klasörü için aramaya başlamak ve bulduğunda, hemen silin. Daha fazla zaman verdiğiniz bu parazit gemide, daha fazla sorun size neden olur. Tolerans göstermeyin. Silin. Ve ertelemek değil. Zaman senin arkadaşın değil.

Sık kullanılan tarayıcılar için eklenen WikiBuy uzantısı ile Internet deneyiminizi bir kabus haline gelir. Eğer sürekli kesintiye ve üçüncü taraf sitelere yönlendirildi. Korsanının Ayrıca için senin iznine rahatsız olmadan ayarlarınızda değişiklik yapar. Sürekli tehditlere maruz kalır bu yüzden Mesela bu ana ve tercih edilen arama motoru, kendi etki alanı ile yerini alır. Çok sayıda reklam yolunuzu günlük olarak atılmış olsun. Ekranınızın tamamını afiş, Kuponlar, fırsatlar, indirimler, metinler, vb ile kaplıdır ve etc. Bu reklam ile dikkatli olun. Bunların çoğu güvende değilsin. Onlar da çok tehlikeli bir sayfa için parazitler tam yol veya parazitler kendilerini gizlemek. Yanlış reklama tıklatırsanız, vücudunuzda daha fazla enfeksiyonlar davet ediyoruz.

Korsanının günlük malware riski ortaya koyar. Ve bu senin browsing deneyim lekeler. Katlanmak zorunda kalıyor yetkisiz erişimlere karşı çok senin kendi makine kullanarak kaçınarak başlatın. Hangi tür her zaman tek bir tıklama uzakta enfeksiyonları olduğunu göz önünde bulundurarak daha iyi bir seçenek, var. Ancak, sonsuza dek bunu yapamazsın. Er ya da geç PC kullanmak zorunda olacak ama gemide korsanının ile gerçek bir sorundur. Tek çıkış yolu temelli parazit kaldırmaktır. Ancak o zaman tüm kesintiler tamamen kaybolur. Tereddüt etmeyin. Nerede korsanının gizlenmiş bulmak ve en kısa sürede silin. El ile yapmak için bizim ayrıntılı kaldırma kılavuzu izleyin. Tüm yapmanız gereken tam sırada verilen adımları izleyin ve yakında yeterince senin makine virüs gibi olmayacak. Hızlı hareket. Gecikmeler pişmanlık için yol.

Nasıl WikiBuy uzantısı ile sıkışmış almak? Gerçek zararlı olmadan içeri giremeyiz girmek için izin vererek içine kandırdın. Bu demektir ki bazı noktası izin verdi ama öyle yapmış olan hatırlamıyorum. Sen dupe için aldatıcı taktikler zararlı kullanır olmasıdır. Freeware demetleri, spam e-postalar, sahte program güncellemeleri, bozuk sayfalar, doğrulanmamış sel, vb gizler. Ne sizin izninizi için yakın dikkat ödemezseniz, enfeksiyonlar ile sonunda. Senin dikkatsizlik tüm parazitleri en istediğim bu. Sızma yöntemlerden hiçbiri çalışmak yeterince iyi. Gelecekte daha uyanık olmak. Sakın acele ve “Evet” demeden önce her şeyi okuyun.

WikiBuy virüs kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala WikiBuy virüs–dan senin kaş çıkarmak değil? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *