WhiteClick Setup virüs kaldırma (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

WhiteClick Setup virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Chrome, Firefox ve Internet Explorer için bu WhiteClick Setup virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

WhiteClick Setup adware ailesine ait kötü amaçlı bir parazit. Ana hedefine bir reklam görüntüleme araç senin kaş açmaktır. Bu kötü amaçlı yazılım tarayıcı bulaşan bir kez, o başarılı bir şekilde kolaylıkla bu görevi gerçekleştirebilirsiniz. Sadece bu değil, ama aynı zamanda oluşturulan reklam ve açılır pencereleri kurbanın web verilere göre özelleştirilmiş emin yapacaktır.

Elbette kullanıcının gözatma geçmişi ve arama sorguları, çalmaya adware’nın kafasından uzaklaştırma becerisi sayesinde. O nasıl kurbanın ekran çok sayıda şüpheli özel fırsatlar, özel satış, indirimler, kuponlar, sahte güncelleştirme istedi teşvik müdahaleci reklam, şüpheli yardımcı programı araçlar, yanıp sönen uyarılar, vs ile sular altında alacak. Böylece kullanıcının dikkatini yakalamak için özel olarak hedeflenecektir. Ve onları her tıklama-ecek yaratmak gelir hackerlar ve reklamı yapılan sitelerin sahipleri için.

Adware tarayıcınızda sadece senin yardımınla yolunda bulabilirsiniz. Öyle. Kendinizi bu erişim izni. Bilmeden, tabii ki. Spam e-posta mesajları, açarsanız özellikle ekler veya yürütülebilir dosyalar içeriyorsa bu kez olabilir. Kötü amaçlı yazılımla da yazılım demetleri, sahte güncelleştirme iletileri, sahte bağlantıları ve reklamlar, bozuk sel eğe, yayılır vb
[[her ne zaman sen download bilgisayar yazılımı Internet’ten, biz şiddetle tavsiye ederim Custom/ Gelişmiş yükleme için tercih için 9]]. Bu hızlı bir yükleme takip eğer tercih fark edemiyoruz olacak herhangi bir ek yazılım olup olmadığını olacaksınız garanti eder. Çok sayıda kullanıcı bu hata yapar. Bizim tavsiye izleyin ve kolayca herhangi bir şüpheli görünümlü program ya da gereksiz gördükleri uygulama ya da biri bile ilk etapta indirmek için hedeflediğiniz seçimini yapabileceksiniz.

Ne adware hakkında bilmek iyi olmasıdır onlar gerçek ‘virüs’ değildir. Neden? Çünkü onlar tarayıcılar yalnızca, tüm bilgisayar sisteminize bulaştırmak. Ancak, yine onlar zararsızdır anlamına gelmez. Adware göz ardı etmektir. Oluşturulan reklamlar gizli tehlike pusuda. Bir virüs enfeksiyonu uzakta bir tıklama olabilir veya daha kötüsü-açılış arka kapılar için bir yol aramak kesmek için özel bilgilerinizi gibi çalmak değil sınırlı şifreler, banka hesabı kimlik bilgileri, kredi kartı numaraları, IP adresleri, oturum açma kimliği, vb. Bu tür veri için değerlidir ve onlar bile kar için diğer üçüncü kişilerle paylaşabilirsiniz.

Tarayıcınızın kontrolünü yeniden kazanmak ve dönmek için bir güvenli ve reklam ücretsiz tarama deneyimi, biz nasıl başarılı bir şekilde bu kaldırabilirsiniz dışarı can sıkıcı bulmak için aşağıdaki talimatları izleyin öneririz istiyorsanız parazit–dan senin PC o önce çok geç!

WhiteClick Setup virüs kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan WhiteClick Setup virüs kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

WhiteClick Setup virüs–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *