Whileyouhavetheprize.stream virüs kaldırma (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Whileyouhavetheprize.stream

Whileyouhavetheprize.stream kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Whileyouhavetheprize.stream kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Eğer sen Whileyouhavetheprize.stream sayfa ve “Tebrikler kullanıcı! Bugün X, PlayStation 4 veya Samsung Galaxy S6 bir FREE iPhone almak için seçilmiştir. Lütfen hediye herkesten önce biz ödülünüzü almak için Tamam’ı tıklatın!”açılır pencere, heyecan alamadım. Hayır, bir şey kazanamadı. Whileyouhavetheprize.stream site bir aldatmaca olduğunu. Makinenizi artık enfeksiyon-Alerjik olmadığından yalnızca görünür. Kötü tarayıcı korsanının limanlar ve gölgeli sayfa ve yanıltıcı reklam görünmesini neden olur da.

Crooks kurbanlarını kişisel bilgilerini açığa çıkarmak amacıyla aldatmak için sitesini kullanın. Bir yem olabilir. Isırma! Bir kez ı ve “ödülünüzü almak” basın, bir formu doldurmanız istenecektir. Bu, ne olursa olsun yapmayın. Adınız, adresiniz, yaş yazmayın ve en önemlisi, herhangi bir mali kimlik bilgileri açıklamıyoruz. Hackerlar paranın peşinde olduğunu. Öyle ya da böyle, bunu için bir yol bulacaklar. Şantaj veya hırsızlık, bunu yapacaklar. Yani, işlerini daha kolay özel bilgi yanında giving uzağa yapmayın. Whileyouhavetheprize.stream sayfa en kısa sürede kapatın ve gerçek sorun için aka korsanının bakarak başlatın.

Dediğimiz gibi Whileyouhavetheprize.stream tarama tek olmayacak anlamına gelir senin sistemindeki bir gaspçı yoktur. Aksine. Artık korsanının kalıyor, senin çıkmaz daha kötüye gider. Tarama deneyimi bir kabusa dönüşür. Sörf web normalde artık mümkün değildir. Online gitmek her zaman, kesiliyormuş. Ya çok tehlikeli sitelere yeniden veya reklamları veya her ikisi ile alı olarak Dolandırıcılar gibi yukarıda belirtilen bir bakın. Korsanının bu yapıyor. Seni yalnız bırakmayacağım ve şeyler üzerinde zaman geçtikçe kötüleşen tutmak.

Remove Whileyouhavetheprize.stream
The Whileyouhavetheprize.stream Virus

Zararlı daha önce güvenilir tarayıcılar tam kontrolünü alır ve görüş geçerlidir. Gördüğün gibi korsanının seni görmek istiyor. Online faaliyetleri kalıntıları ve bilgisayarınızı kullanarak önlemek yapar. Sadece bu değil, gerçi. Enfeksiyon da makineniz underperform için neden olur. PC kalıyor, çöker ve daha sık donuyor fark edeceksiniz. Bazı programları yüklemek başarısız olabilir. Hatta Internet bağlantınızı aniden kararsız hale gelebilir. Ama hiçbir şey dövmek gizlilik riski maruz kalır.

Pis haşere üzerinize casuslar ve hassas bilgileri sadece çalmak sonra ver bakalım arkasında cybercriminals için çalışır. Bunun olmasına izin vermeyin. En kısa sürede korsanının silin. Kesmek ile ilgileniyor ve memnun olacak hiçbir sonuç olduğunu unutmayalım. Dışında gaspçı yok oldu. Yani, bunu çıkarın. Nerede saklandığını bulmak ve oracıkta silin. El ile yapmak için bu makalenin sonunda bizim kaldırma kılavuzu izleyin. Oyalanmak yok. Zararlı neden için her saniye kullanır zarar. Ondan ASAP.

Nasıl korsanının girdiniz mi? Tabii ki, birdenbire görünmedi. Zararlı girmek izin içine kandırdın. Evet, sizin onayınız olmadan içeri giremiyorum ve bu yüzden bozuk sayfalar, freeware, spam e-postalar, sahte güncelleştirmeleri, doğrulanmamış sel, kötü amaçlı üçüncü taraf reklamları, vb gibi numaralar dönüyor. Dikkati dağılmış, bu yöntemlerden birini yapacağız. Dikkat, olsa da, ikisi de başarılı olur. Bunu bir dahaki sefere çevrimiçi olun unutmayın.

Ne tıklayın ve ne kabul dikkatli olun. Gölgeli yer uzak kalmak ve yalnızca güvenilir kaynaklardan gelen senin app indirmek. Her zaman senin durum tespiti yapmak. Her zaman bir parazit bu kez o zaten inç

başa girmesini önlemek daha kolaydır.

Whileyouhavetheprize.stream Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Tip msconfigve vurmak girmek.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Whileyouhavetheprize.stream–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *