Web Companion virüs | Güncelleme

PUP

Web Companion tarayıcı adware, spamware, casus yazılımlara ve diğer tehditlere gibi kötü amaçlı yazılımlardan korumaya yardımcı olacaktır yararlı bir araç olarak yükseltilir. Gerçekte, bu–dan senin kaş korumak için iddia ettiği parazitler kadar farklı değil. BT uzmanları bu uygulamayı bir yavru (potansiyel olarak istenmeyen Program) kategorisine ayırın. Ama hiç kuşkunuz olmasın, bu bilgisayar yazılımı içinde koyabileceğiniz bir şey ama potansiyel tehlikedir. Diğer parazitler, web portalınızda uzak tutmak için başarılı olsa bile, bu parazit kendi kötü amaçlı bir görevi var.

Alır almaz Web Companion olarak yüklü, bu yavru online aktivite ve veri toplama gibi izleyecek ama arama sonuçları, tarayıcı alışkanlıkları ve web geçmişi için sınırlı değildir. Bu bilgi ile ilgili reklam, kullanıcı-ecek var olmak bu daha tıklayın olasılığı içerik üretmek mümkün olacaktır. Her tıklama için yaptığınız, parazit ödemesi yapılacak. Ama daha fazla. Belgili tanımlık app ezelî paying dikkat eğer onlar için güvenli kaynaklardan neden mümkün olduğunca çok sayıda reklamları görüntülemek için programlanmıştır. Bu, sizin bilgisayarınıza zarar verebilir şüpheli ve hatta tehlikeli üçüncü taraf web sitelerine gönderileceklerdi olduğunu anlamına gelir.

Web Companion yavru indirilen ve resmi web sitesinden yüklü. Ancak, bu yaymak bu parazit için tek yol değil. Diğer dağıtım araçlarının spam e-postalar ve ekleri, sahte güncelleştirmeleri, freeware, torrent dosyaları ve virüslü reklamlar dahil. Şüpheli görünümlü e-postalar alırsanız, özellikle or/ Spam olarak işaretlenir ve ekli dosyaları içeren açık o–dan yönlendirmek en iyisi. Virüslü e-postaların eBay, Amazon veya PayPal gibi güvenilir şirketlerden bir mesaj poz nadir değildir. Bu gibi durumlarda, sahte değil emin olmak için kendi resmi web sitesinde listelenen bir adresi karşılaştırmak en iyisidir. E-posta adı aynı değilse, bu mesaj hemen silmeniz gerekir.

Web Companion yükleme işleminin yakın ilgi ödeme değil, aynı zamanda otomatik olarak bilgisayarınızda yüklenebilir. Aceleci olma. Metnin her satırını okuyun. Senden gizli olarak herhangi bir bonus yazılım görüntülemenize olanak sağlayacak Kurulum Sihirbazı Custom/ Gelişmiş modu seçmek her zaman en iyisidir. Tek yapmanız gereken onlar bilgisayarınızda yüklü değil bu yüzden herhangi bir ek program ve uygulamalar, seçimini kaldırın.

Bu yavru bir virüs değil. Ancak, bu da zararsız değil. Süre bilgisayar sisteminize zarar veremez, tarama deneyimi üzerinde otomatik olarak yansıtan tarayıcınızın zarar verebilir. Ahşap kaplama, yavaş pykał ve maksimizasyonu web pencere gibi tarayıcınızın davranışlarında ani değişiklikler fark ettik veya yanıt için tarayıcı için daha uzun zaman alıyorsa, bilmelisin ki tüm pups varlığı, bilgisayarınızdaki kaynaklanmaktadır.

Ayrıca, çevrimiçi güvenliğinizi ve gizliliğinizi tehlikeye. Crooks kolayca durumunuzu yararlanmak ve yararlı amaçlar için diğer kişilerle paylaşabilirsiniz önemli bilgileri edinebilir. Kötü amaçlı bu uygulamayı en kısa zamanda bilgisayarınızdan kaldırmak için tarayıcınızın kontrolünü yeniden kazanmak ve sizin kişisel ve finansal bilgilerinizi korumak için tek yolu bu. Aksiyon, kötü durumunuza alarak uzun sen gecikme olacak.

Web Companion kaldır

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Web Companion bilgisayarınızdan kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *