WeatherBlink Toolbar kaldırma | Güncelleme

PUP
Remove WeatherBlink Toolbar

WeatherBlink Toolbar kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu WeatherBlink Toolbar kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

YAVRU için potansiyel olarak istenmeyen Program duruyor. WeatherBlink Toolbar istenmeyen bir program örneğidir. Bu pis eklemek-üstünde, aygıtınızda göründüyse sorun için hazır olun. Görünüşte güvenilir aracı Mindspark etkileşimli ağ A.ş. tarafından hazırlandı Yeni bir sekmede her türlü hava güncellemeleri getirecek bir yardımcı program olarak yükseltilir. Gerçekte, misyonunu ekran her tür rahatsız edici içeriği ile swarm etmektir.

Tarayıcınızı her açtığınızda açılır pencereleri, afiş, yanıp sönen mesajları ve hatta metin promosyonlar şeklinde sinir bozucu reklamlar ile karşılanmış. Onlara, yaptığınız her tıklama için parazit ödemesi yapılacak. Yavru fok casusluk ve her türlü web bilgilerinizi toplamak için programlanmıştır. Tarayıcı geçmişinizi elde edecek ve üzerlerine tıklayınız olasılığı daha yüksektir diye reklamları, arama sonuçları, daha iyi olabilir bu yüzden özelleştirebilirsiniz.

Remove WeatherBlink Toolbar
The WeatherBlink Toolbar

WeatherBlink Toolbar kendi resmi web sitesi var. Verdiği sözleri güveniyorsanız, indirmek için karar pişman yaşayacaksınız. Bir kez installed, tarayıcınızda toplam büyük hasara yol başlar. Ne yazık ki, bu parazit bilgisayarınıza sızmak olabilir tek yolu bu değil. Yavru fok aynı zamanda spam e-postalar ve ekleri, sel, freeware, sahte güncelleştirme isteklerini, güvenilir olmayan reklamlar ve bağlantı, pusuda vb

anlamak için bu gibi tehlikeli yazılım, saflık ve dikkatsizlik dayanmaktadır. Ne tıklayın yakın dikkat ödemezseniz, istemeden böyle haşere bilgisayarınıza erişim. Ve ne zaman ne yaptığını bulmak, çok geç olabilir.

WeatherBlink Toolbar kullanmak sizin için gibi görünüyor olsa da, ama bir şey yararlı olur. Böyle app PC’NİZDE ihtiyacın yok. Bu katılımsız, senin durumun daha kötüye gider tuttuğun sürece. Bu tehdit Eğer onlar güvenli sayfalar için yol bakım olmadan mümkün olduğu kadar çok reklam göstermek için programlanmıştır. Bu söyleniyor, şüpheli ya da hatta tehlikeli üçüncü taraf Web sitesine yönlendirildi uzakta bir tıklama olabilir. Sadece bu değil, ama tarayıcı çökmesine ve tamamen, tüm reklam yolunda atılmış çok büyük miktarda nedeniyle çalışma durana kadar dondurma başlayacak.

YAVRU karşı hareket etmediğini, sen online güvenliğinizi ve gizliliğinizi tehlikeye attın. Değerli bilgileri verir ama şifreler, IP adresi, kredi kartı numaraları için sınırlı değildir, vb kolayca crooks, bu verileri diğer kişilere satmak için talep eline düşebilir. En kısa zamanda varlığını algılamak bu WeatherBlink Toolbar aygıtınızdan kaldırmak için bu karmaşadan ve geri dönmek için güvenli bir tarama deneyimi için tek yolu bu.

WeatherBlink Toolbar kaldır

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala WeatherBlink Toolbar bilgisayarınızdan kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *