Weather Inspect virüs kaldırma (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Weather Inspect

Weather Inspect kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Weather Inspect kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Weather Inspect hava durumu ve tahminleri sağlayan bir uygulamadır. Aracı bir özellik kümesi vardır. Bu yağışlar ve yoğunluğunun için Öngörüler yapar, nem, Rüzgar hızı ve yönü farklı birimlerinde yüzdesini hesaplar. En son hava koşulları geçerli alan için almak için dinamik yerelleştirme Weather Inspect kullanır. Bir sezgisel kullanıcı arayüzü ile belgili tanımlık yarar bir kullanışlı ve güvenilir Yardımcısı, raporlar devlet ama aksi gibi görünebilir. Weather Inspect siber güvenlik uzmanları ve iyi anlamda değil göz yakalanmış olan. Program nedeniyle yetkisiz reklam yazılımı çalışır onun olağan görevler ile paralel olarak işler gibi kategorize edilmiş.

Weather Inspect bilgisayarınıza yükleniyor hatırlamıyorum eğer şaşırmayın. Bir sürü insan bu program oraya nasıl girdiğini için mantıklı bir açıklama kalmadan keşfedin. Olay göründüğü kadar gizemli değil. Resmi Web sitesi uygulama, weatherinspect.com, yersiz bir şey olduğunu ortaya koymaktadır. Ana sayfada bir turuncu Yükle düğmesini var ama bir bağlantı barındırmıyor. Belgili tanımlık adware aslında alternatif yöntemler yayılır. En yaygın dağıtım tekniği donatılacak. Korsan programları, freeware ve shareware istemcileri için sinsi aracı yükleme olarak hizmet vermektedir. Lisanssız yazılım reklam yazılımını bir bonus olarak sunacak. Kabul veya seçimi kaldırmak seçim yapabilirsiniz. Seçeneği bulmak böylece genel Is Sartlari okuduğunuzdan emin olun.

Remove Weather Inspect
The Weather Inspect Virus

Weather Inspect dağıtmak için diğer yöntemleri spam e-postaları ve arabayla teçhizatları içerir. Posta teknik fiziksel bir Konağı içerir. Ekli belgeler, Resimler, arşiv, klasörleri ve diğer gemileri adware aktarmak için kullanılmaktadır. Gönderen dosya saygın şirket veya kuruluş, national post, İlçe Emniyet Müdürlüğü, bir banka, bir kurum, bir hükümet şube, bir sosyal ağ veya bir online mağaza gibi gelen bir bildirim olarak sunacak. Host dosyasına erişim adware iletimini sorulması için yeterli olduğunu unutmayın. Belirli bir iletinin meşru olup olmadığını denetlemek için gönderenin e-posta adres kanıtı. Arabayla teçhizatları bir arabulucu gerekmez. Tek gereken bir Web sitesi girin veya bir bağlantıyı takip etmektir. Güvenli kalmak, şüpheli etki alanlarında araştırma yapmak.

üçüncü taraf içeriği destekleyerek geliştiricileri için Weather Inspect yapar gelir. Gizli program fırsatlar alışveriş pazarlık içeren reklam görüntüler. Onlar-ecek var olmak brought biçimleri, afiş, freebies, metin bağlantıları, kupon kutuları, karşılaştırma, geçiş, interstisyel, kayan, bağlamsal ve satır içi reklamlar da dahil olmak üzere geniş bir dizi. Böylece daha fazla kullanıcı ilgi olacağını sponsorlu içerik göz alıcı, yapmak için özel efektler reklam yazılımını kullanır. Reklam pencerelerini renkli desenler, cursive yazı tipleri ve flash animasyonlar ile süsle. Çeşitli tüketim malları için özel indirimler ile hedeflenecektir. Biraz-in onları ilgi elde olabilir. Önerilen Teklifler güvenilirliğini garanti değil dikkatli olun. 2Steps-Soft LLC, aracın, arkasındaki şirket üçüncü taraf içeriği için sorumluluk tüm garantiler reddedilmiştir. Sen-ebilmek-si olmak herhangi bir güvenlik sorunları yükünüzü yalnız olur.

Weather Inspect pozlar güvenlik tehditleri ile başlamak için kendi faaliyet ile. Belgili tanımlık adware insanların çevrimiçi oturumları takip edin ve web tarayıcılarına bilgi toplamak için ayarlanır. Geçmiş, tanımlama bilgileri, tuş vuruşlarını, IP adresiniz, coğrafi konumu, demografik bilgi, ikamet, e-posta, telefon numarası, Faks, kullanıcı adları, parolalar ve mali kimlik bilgilerini kaydeder. Toplanan giriş kataloglar paketlenmiş ve darknet pazarlarda satılan. Belgili tanımlık adware sahipleri izin kullanıcıların online faaliyetlerini izlemek ve onlara bilgi toplamak için sormayın unutmayın. Hassas verileri siber suçluların eline düşebilir.

Weather Inspect Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Tip msconfigve vurmak girmek.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Weather Inspect–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *