WDF.exe kaldırma | Güncelleme

Trojans

WDF.exe kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu WDF.exe kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

Bunu söylemek için WDF.exe çok tehlikeli bir virüs yeterli değil mi. Bir Truva atı ile ilgileniyor. Bildiğiniz gibi Truva atları, cyber enfeksiyonlar en tehlikeli iki tür ransomware ile birlikte kabul edilir. Ne yazık ki, onlardan biriyle ilgileniyor. WDF.exe çok zararlıdır. Sana zarar her türlü neden yeteneğine sahiptir. Daha fazla, Truva atları genellikle bir arka kapı ransomware için kullanılır. Dosya şifreleme virüs gemide olsun yardımcı olurlar.

Ne olacağını hayal iki en korkunç zararlıları ile hiç bulaşmışsa. Makinenizi ele almak mümkün olmayacaktır. Tamamen aşağı kıracak. Bu risk almayın. WDF.exe barındırıyorsanız farkında olarak, şirket davet ediyor önce silmek için tedbirler. Belgili tanımlık Trojan çok karmaşıktır. O yüzden onun kaldırma. Sen-ebilmek bulmak bu makalenin sonunda bir ayrıntılı kaldırma kılavuzu sunduğumuz. Zararlı el ile çözmek için kullanabilirsiniz. PC becerilerinizi yeterince emin değilseniz, otomatik bir çözüm her zaman kullanabilirsiniz. Sizin için işi yapmak için iyi bir anti-virüs programı indir. Hangi kaldırma yöntemi seçerseniz seçin, önemli değil. Ama hızlı seçin. her saniye sorunlara neden gemide WDF.exe kullanır.

WDF.exe, açgözlü ransomware sisteminizde bile davet etmeden, kendi yeterince yıkıcıdır. Böylece bir karışıklık yapmak senin PC ayarlarında izinsiz değişiklik yapar. Sistem kayıt defteri arkaya ekleyerek veya kaldırarak girişleri değiştirir. Bu da değiştirir ya da tamamen önemli dosyaları. Sonuç olarak, bazı programlarınıza çalıştırmak mümkün olmayabilir. Tabii ki, sizin izniniz gerekli değildir.

Artık patron değilsin. Hackerlar vardır. Ve sana sormak rahatsız olmadan ne isterlerse yapıyorlar. WDF.exe Ayrıca tarama deneyimi yok eder. Tüm tarayıcılar reklamlar ton ile enjekte eder ve onları her fırsatta yeniden yönlendirmek neden olur. Bu sadece sinir bozucu ama aynı zamanda tehlikeli. Çok sayıda şüpheli reklamlar, bağlantılar ve sayfaları sunulur ve yanlış konuda tıklatırsanız, gemide daha fazla enfeksiyonlar indirin.

PC ancak tek bu virüsle ilgili aklınızda bulundurun. Bu düşük performans ve her zaman kilitleniyor. WDF.exe kullanan bir çok tepkisiz geçici senin bilgisayar PC kaynaklarını çok. Dahası da var, yine de. Şimdi bu bir trojan barındırıyorsanız özel hayatı artık özel göz önünde bulundurun. Bu parazitler casusları. Onlar her şeyi yapmak ve değerli veri toplamak izlemek. Yine de var. sonra her şey korsanlara karşı gönderilen alır. Bu lavabo içeri aldı. Ne kesmek için kişisel bilgilerinizi kullanabilirsiniz düşünün. Senin mahremiyet üstünde ele izin verme. Çıkarmak Trojan ASAP.

Nasıl bununla did sen almak bulaştırmak? Genellikle, eski altın spam e-posta teknik ama Truva atları gelmek. Hackerlar onlar gönderdiğiniz bir görünüşte meşru ileti belgili tanımlık Trojan iliştirin. Bu, işte bu açarsanız. Sana bulaştı. E-postalar gelen yabancılar açmayın ve eklerini indirmeyin. Her zaman ilk gönderenden doğrulayın.

Bazen hırsızlar seni kaybetmek için tanınmış şirketler, bankalar, postane veya polis adına yazıyorum. Onlar logolar, adları, pulları kullanın. Tuzağa düşmek değil. “Sevgili friend/ müşteriyle” mesajı başlar, dikkatli bir şekilde devam edin. Gerçek bir organizasyon her zaman size hitap için gerçek adını kullanır. Kendinizi aldatmasın izin vermeyin. Bir iletiyi açmadan önce iki kez düşün. Önleme her zaman daha kolay ve daha az zaman alıcı ile ilgili ve zararlı bir kez kaldırma işlemi bu zaten inç

oldu

WDF.exe Kaldır

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala WDF.exe bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *