Wcupdater.exe virüs | Güncelleme

Trojans

Wcupdater.exe kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Wcupdater.exe kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

Kötü amaçlı yazılım araştırmacılar Wcupdater.exe tehlikeli bir Truva atı virüs kategorize. Onun ana silah gizli ve çok yönlü vardır. Neden? Çünkü bu virüs ne yapabilirim için sınır yoktur. Bir kez belgili tanımlık Trojan bir saldırı başlatmak karar verir kurbanın bilgisayara zarar vermek anlamına gelir çok çeşitli vardır.

Virüs-ebilmek var olmak program windows kayıt defteri, rahatsız edici reklam içeriği bombardımanla yanı sıra bilgisayar genel performansını büyük bir düşüş bozgunculuk önemli dosyaları silmesi gibi zarar her türlü neden için. Ve bu sadece bir tat Truva atının yeteneklerini. Hasara yol açıyor ve her türlü kişisel bilgileri çalmak için talep siber suçluların elinde güçlü bir araçtır.

Wcupdater.exe en çok sahte güncelleştirme istedi, paketlenmiş yazılım yayılır gibi Truva atları spam e-posta mesajları, e-posta eklerini, bozuk sel dosyaları, vb. Çoğu zaman, Kullanıcı aşağıdaki hata yapmak ne zaman onlar yazılımı Internet’ten gelen-bir Standard/ hızlı yükleme için tercih ve böylece yüklemeye çalıştığınız yazılım demetleri tüm içeriği görüntülenemiyor. Bu eylem sonuçlarını bilmeden kötü niyetli tehditler için erişim sağlamak için Kullanıcı Trojan virüs Wcupdater.exe severim.

Bilgisayar sisteminizi ulaşmak için bu tür parazit enfeksiyonu önlemek için bunun yerine özel veya Gelişmiş modu Kur sihirbazında seçmek için bizim okuyucu öneririz. Bir program veya onlar şüpheli ya da hiç bile ilk etapta indirmek için amaçlanan gördükleri bir uygulama gördükleri zaman, onlar kolayca seçimini kaldırabilirsiniz.

Kim potansiyel bir Truva atı infiltrasyon korkmuyor? Virüs bu tür siber suçluların kurbanlarını üzerinde kolaylıkla casus olabilir. Onlar sizi – hem sanal ve gerçek dünyadaki her adım izleyebilirsiniz. Truva atı, bilgisayarınızdaki bir saldırı başlattı web kamera ve mikrofon üzerinde kontrol kazanmak çok kolay olacak.

Hiç kimse böyle bir şekilde ihlal gizlilik istiyor. Dahası, hackerlar fotoğraflar, belgeler, yürütülebilir dosyaları ve başka bir şey değerli buldukları gibi önemli dosyaları çalmak mümkün olacaktır. Sonra onlar kar için üçüncü şahıslarla böyle veri paylaşacak. Truva atları da bulaştırmak a bilgisayar virüs solucanlar, ransomware, spyware, adware, kaş kaçırmak, vb gibi diğer tür için harika bir yoldur. Bu kötü amaçlı parazit sonu hedefi kurbanın bilgisayarının, herhangi bir iş üstünde belgili tanımlık PC imkansız hale şiddetli hasar neden olmaktır.

Sık sık bu tür virüs infiltrasyon ölümün mavi ekran yol açar. Wcupdater.exe Truva kurban düşmüş ettik yapmak için en önemli olan mümkün olduğunca çabuk hareket etmektir. Artık bu kötü amaçlı yazılım büyük tazminat alacak katılımsız, sisteminizde kalır. Biz başarıyla bu Truva atı bilgisayarınızdan kaldırmak için yardımcı olabilir. Sadece bizim ayrıntılı talimatları izleyin.

Wcupdater.exe kaldır

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Wcupdater.exe bilgisayarınızdan kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *