WaterMiner Virus kaldırmak | Güncelleme

Trojans

WaterMiner Virus kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu WaterMiner Virus kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

Cryptocurrencies duydun mu? Günümüzde daha popüler hale geliyor. Bu cryptocurrencies biri Monero ve WaterMiner “Bu benim” kötü amaçlı yazılımdır. Bu yüzden bu kötü amaçlı yazılım Ayrıca Monero madenci denir. Bu sinir bozucu program, bilgisayarınıza tam bir sessizlik içinde gelir ve amacı için kullanarak başlatır. Onun kötü niyetli işleminin taşımak için PC kaynaklarını kullanır. Ne’daha çok, Ayrıca elektrik gücü bir çok kullanır. Bu haşere nedeniyle elektrik faturası çift ya da üçlü olabilir. Sadece bu değil, gerçi. Tüm bu elektrik gücü ne olur biliyor musun? Donanımınız için çok kötü olan ısı haline dönüştürdü.

Aslında, Eğer güçlü bir soğutma sistemi yoksa, donanım zarar görür. Bu yüzden Crooks benim Monero makinenize kullanıyorsunuz. Araştırma sadece kendi rücu kullanmıyorsanız karlı işlemidir. Hackerlar senin kullanıyorsunuz. Bu sizin pahasına. İzin verme. Bu makaleyi okurken aslında WaterMiner gemide olduğunu bildiğini gösteriyor. Bu seni şanslı kılıyor. Kötü amaçlı yazılım çok ketum ve tespit etmek zor. Hafta için bir sorun var farkında olmayabilir bu yüzden bilgisayarınızı kullanılamaz yapmaz. Ama tanıyorsun, bununla ilgilen. WaterMiner nerede saklandığını bulmak ve onun kalmak kısa kesti. Sen ve senin makine kötü amaçlı hedeflerine için kullanmak hackerlar izin verme.

WaterMiner Görev Yöneticisi’nde herhangi bir kanıt bırakmaz. Bu gizler ve gölgelerin içinde çalışır. Gizleme oyunda bir ustası. Dediğimiz gibi kendinizi şanslı ne karşı karşıya olduğunu ve acil önlemler almak biliyorum düşünün. Tamamen senin çatısı çöker önce hareket. CPU üzerinde yüksek sıcaklık kullanarak gerçekten hızlı hayatı kısaltır. Zaman geçtikçe, makinenizi daha durgun hale gelir ve underperform başlar fark edeceksiniz. WaterMiner bir sürü sanal bellek ve CPU kullanır olmasıdır.

Bilgisayarınızın aşırı ısınması ve kapamak aşağı tembel tembel oturma. Kötü amaçlı yazılım olabildiğince çabuk silin. Asla sizin için yararlı olması gerekiyordu. Bu sadece onboard gizlice ve kullanma tüm-in senin PC kaynakları için oluşturuldu. Sadece sahtekarlardan cryptocurrencies sizin pahasına bana ait bu yüzden büyük elektrik faturaları ödemez. Kendine bir iyilik yap ve WaterMiner çıkarmak–dan senin PC bir kez ve herkes için. Amaç için bu makalenin sonunda bizim kaldırma kılavuzu kullanın. Ne kadar çabuk daha iyi senin makine temiz.

Nasıl WaterMiner senin makine girdiniz mi? Hileci, tabii kullanılmış. Dediğimiz gibi kamuflaj ustasıdır programdır. Bazı en popüler hileler bol-in lisanslı ürün yanı sıra freeware ve shareware demetleri vardır. Web programları yüklerken dikkatli olun. Özellikle özgür olmaları durumunda. Temel olanlar yerine Kurulum Sihirbazı’ndaki özel ayarları seçebilirler. Crooks kez kendi kötü amaçlı uygulamaları diğer programlara iliştirin. ve özelleştirilmiş ayarları altında bu ekstralar görmek ve onları seçimini kaldırmak mümkün olacak.

Standart seçenekleri ile gidersen, tüm “bonus” bilgisayar programı installed üstünde senin PC otomatik olarak ve bu malware ile ne hale gelirsin. Emanet dikkatsizlik üzerinde seçin. Hatta küçük bir ekstra dikkat uzun bir yol gidiyor ve sorunları ton kaydeder. Senin durum tespiti yapmak ve makinenizi enfeksiyon ücretsiz tutun. Bilgisayar korsanları, ihmal için dua mı? Bu izni yok.

WaterMiner Virus kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala WaterMiner Virus bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *