Wannacry Hack Team Email Warning kaldırmak | Güncelleme

PUP

Wannacry Hack Team Email Warning kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Wannacry Hack Team Email Warning kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

Wannacry tehlikeli ransomware virüstür. Ama korkmayın. Wannacry Hack Team email warning Bu virüs değil. Hackerlar sadece insanları korkutmak için adını kullanın. Ancak, e-posta biliyorlar mı. Bu siber suçlular onların tuzağa çekmek çalışacağız. İçine düşmek değil! Bu bir şey yanlış ile senin bilgisayar ve dosyalarınızı tehlikeye inandırmak için sadece bir program olduğunu. Bu doğru değil.

Böyle ‘Wannacry Hack Team’ e-posta alırsanız, hemen silmeniz gerekir. Sakın-sakın açma! Bilgisayarınızı zararlı yazılımlara karşı taramak için önerilir. Bunlar gibi e-postalar genellikle PUPs (potansiyel olarak istenmeyen programlar) tarafından oluşturulur. Bu yavru bir şey-bir tarayıcı eklentisi veya araç çubuğu’na bir video oynatıcı olabilir. Böyle yavru parazit aldatmaca için web trafiği yönlendirmek yeteneği ya da siteleri enfekte.

Bu kötü amaçlı yazılımlar bilgisayarınıza sızmaya nasıl aldın? Senin yardımınla tabii ki. Kullanıcıların bilmeden böyle istenmeyen programları erişim izni olan bu. Internet’ten yazılım yüklediğinizde bir standart veya hızlı yükleme için seçtiğinde bu sık sık olur. En yaygın yavru dağıtım geliştiriciler tarafından repackaged ve programları ve uygulamaları, birlikte düzgün başkalarına değil açık malware dahil ücretsiz yazılım paketleri tarafından ortalamasıdır ve böylece kurban onun varlığından habersiz.

Kurulum Sihirbazı Custom/ Gelişmiş mod yerine gidiş tavsiye ediyoruz. Bu şekilde kullanıcılar karşıdan yüklenen içeriğin üzerinde tam denetime sahip olabilir ve kolayca onlar güvenilmez veya hiçbir zaman ilk etapta indirmek için amaçlanan gördükleri herhangi bir yazılım seçimini kaldırabilirsiniz.

Wannacry Hack takım uyarı e-posta istenmeyen program hafife olmamaktır. Kolay bir hedef çevirmek için anlamı vardır. Bu parazit, web etkinliğini izlemek ve aynı zamanda tarama geçmişi, arama sorguları, vb gibi kişisel bilgilerinizi toplamak. Böyle bir eylem şüpheli üçüncü taraf web sitelerine yeniden yönlendirme hedefli reklam içerik üretmek için yapılır. Bunun gibi bir yavru katılımsız sol değil etmektir! Ciddi güvenlik ihlali neden olabilir!

E-posta adresiniz varsa, sonraki kredi kartı numarası ya da daha kötüsü olabilir! O herhangi bir daha fazla zarar vermeden bu istenmeyen programı kaldırmanız veya özel bilgilerinizi çalmak gerekir.

Wannacry Hack Team Email Warning kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Wannacry Hack Team Email Warning bilgisayarınızdan kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *