Virüs Kaldır Zeus Panda (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Zeus Panda virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Chrome, Firefox ve Internet Explorer için bu Zeus Panda virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

Zeus Panda sisteminizde yer olan bir adware enfeksiyondur. Bununla bulaşmış, acil önlemler almak. Bir gümüş astar olsa. Adware zararlıları diğer enfeksiyonlara karşı karşılaştırıldığında çok daha az zararlı ve çözmek, nispeten kolay kabul edilir. Ancak, bu seni şaşırtmasın izin vermeyin. Belgili tanımlık adware olabilir ve size zarar neden. Bu pozlar riski göz ardı etmeyin. Parçalara ransomware ve Truva atları gibi diğer daha tehlikeli zararlıları ile karşılaştırılamaz bile, zararsız değil. Hiçbir cyber parazit var. Her biri sorunları neden olur ve her biri sonunda kontrolden alır. Dahil bu adware.

Er ya da geç Eğer Zeus Panda karşı önlem ve serbestçe çalışmasına bırak yoksa, bazı geri dönüşümsüz hasara neden olur. Bunun olmasını bekleyerek boş boş oturma. Korumak senin bilgisayar. En kısa zamanda bir ev sahibi bu zararlı olduğunun farkında mısın, nerede saklandığını bulmak ve iyiliği için kaldırın. Erteleme zamanı değil. Gecikmeler hiç şüphesiz, pişman sonuçları için yol. Şimdi harekete geçin ve çok geç olmadan davetsiz misafir kurtulmak. Sen-ebilmek almak eylem en iyi ders bu. Al.

Zeus Panda bir adware ve adware enfeksiyonlar reklamlar oluşturmak. Ama bu reklamları yararlı fırsatlar avantajlarından yararlanabilir değildir. No Onlar sponsor ve sahtekarlardan belirli siteleri web trafik oluşturmak ve pay-per-click gelir kazanmak için kullanabilirsiniz. Eğer sen tıkırtı, hackerlar ödenir. Onlar daha iyi gölgeli her sayfa için ödeme için yönlendirildi ve bize inan, her fırsatta yönlendirildi. Her zaman çok dokunmatik daha önce güvenilir tarayıcılardan biri olarak, kesintiler aklına. Artık sizin ne arıyorsanız bulmak veya favori siteleri ziyaret edin. Tüm bulmak güçlü sayısız, ticari ve kötü adware için olmasaydı asla ziyaret edin sayfalar can sıkıcı.

Zeus Panda aynı zamanda crooks kar getiren süre online faaliyetleri etkin bir şekilde yok eder. Barış içinde web sörf imkansız bir görev haline gelir. Ama online faaliyetleri tek sorun değil. Makine, genel olarak, hatta çevrimdışı iken underperform başlar. Adware nedeniyle, bir tarama bilgisayarınızın hızını yavaşlatır. Bu gecikme ve günlük olarak dondurmak başlar. Bazı büyük makineleri bile deneyim sık arıza olabilir. Programlarınızın düzgün çalışması başarısız. Bu bir kabus olmalı. Ve tüm bu tek bu adware nedeniyle.

Zeus Panda kaldırdıktan sonra her şey normale döneceğim. Ne için bekliyorsun? Kadar birçok konu senin makine Blue Screen of Death yüzleri sunmadan önce yabancı nesneyi silin. Evet, korkunç mavi bir ihtimal. Bir dakika olsa bile, “dakika” “varolmayan” ile aynı değildir. Böyle bir risk almayın. Mümkün olduğunca çabuk PC’nizi temiz ve bizim kaldırma kılavuzu kullanın.

Nasıl adware online dağıtılır? En sık kullanılan yöntemlerden birini freeware donatılacak denir. Başka ne bir “bonus” olarak bunlara bağlı bilmiyorum gibi program ve güncelleştirmeler üstünde senin makine yüklemek ekstra dikkatli olun. Tüm paket programı tarafından kontrol ve tüm Ayrıca ekli apps seçimini kaldırmak izin gibi her zaman Kurulum Sihirbazı’ndaki özel ayarları seçebilirler. Standart ayarlarını seçerseniz, tüm ekstralar otomatik olarak yüklenir ve daha sonra bunları el ile kaldırmanız gerekir. Biraz ekstra zaman ve dikkat ileride sorunlara ton kurtarabilir. Sakın bunu unutma ve dikkatli olun. Enfeksiyon ücretsiz PC tutmak için tek yol bu.

Zeus Panda virüs kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Tip msconfigve vurmak girmek.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Zeus Panda–dan senin kaş-ebilmek çıkarmak virüs değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *