Virüs Kaldır Yow Winner Prize (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

Yow Winner Prize virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Chrome, Firefox ve Internet Explorer için bu Yow Winner Prize virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

Tarayıcı korsanları kullanıcılar bir normal tarama deneyimi sağlamasını önlemek sinir bozucu kötü amaçlı parazitler. Yow Winner Prize Web sayfası böyle enfeksiyon belirtisidir. Eğer sürekli bu sayfasına yönlendiriliyorsunuz, başın belada. Hava korsanı tarayıcı ayarlarınız arasında geçiş yapmanıza ve gölgeli araç çubukları ve uzantılar sizin bilginiz veya izniniz olmadan düz install olduğu bilinmektedir. Dahası, bu kötü amaçlı yazılım kurbanları onların homepage, yeni sekme sayfaları ve arama sağlayıcısı Yow Winner Prize adlı o aynı sahte site ile değiştirilir fark edeceksiniz. Hepsi bu değil.

Ne tarayıcı korsanları çoğunlukla için bilinen yeteneklerini tarayıcınızın bir reklam görüntüleme aracı çevirmek için vardır. Ziyaret ettiğiniz site olursa olsun, çok sayıda reklamları açılır, metin veya başlık formunda tarafından saldırıya. Korsanları web geçmişi ve alışkanlıkları ile birlikte arama sorgularını, mağdurun elde edebilirsiniz çünkü kötü amaçlı bu parazit belirli bir kullanıcı tıkırtı üstünde en yüksek olduğu reklamlar oluşturmak mümkün olacak. Ana hedefi PPC (Pay-Per-Click) gelir oluşturmaktır.

Kullanıcı-ebilmek almak bir tarayıcı korsanının enfeksiyon farkında bile olmadan. Hava korsanı inanılmaz derecede sinsi parazitler. En yaygın dağıtım araçlarının are sahte güncelleştirme isteklerini ve özgür yazılım demetleri. Hava korsanı da yayılabilir spam e-postalar ve ekleri, rogue apps, şüpheli bağlantıları ve reklamlar, bozuk sel eğe, etc yolu ile. Kendi yazılım güncelleştirdiğinizde yalnızca güvenilir ve lisanslı kaynaklarını kullanmak için bizim okuyucu tavsiye ediyoruz. Körü körüne güven bilgisayarınızdaki bir programa güncelleştirmek için şüpheli bir linke tıklayın istiyor rasgele bir açılır pencere yok. Daha sık sık–dan değil, bu tür güncelleştirme açılır pencereleri sahte olduğu ortaya çıkar.

Ayrıca, yazılım indirme, bu her zaman özel veya Gelişmiş modu Kur sihirbazında seçmek en iyisidir. Bu şekilde yükleme işlemi üzerinde tam denetime sahip olabilir ve kolayca bir yazılım paketi tüm içeriği görüntüleyebilirsiniz. Geliştiriciler sık sık programlar ve uygulamalar yeniden paketlemeyi ve onları kötü amaçlı yazılım ile birlikte paket. Böyle kötü amaçlı parazit varlığı düzgün ifşa edilmeyecektir. Bu neden kullanıcılar onlar aslında kendi bilgisayarınızda bir virüs yüklemekte olduğunuz gerçeği habersiz vardır nedenidir. Ancak, bizim tavsiye izlerseniz, size indirilen şüpheli ya da bile biliyordum gördükleri herhangi bir istenmeyen programı seçimini kaldırmak mümkün olacak.

Tarayıcı korsanları tam ‘virüs’ değildir. Onlar sadece, tarayıcı değil bilgisayar sistemi etkiler. Yine de göz ardı ve PC’NİZDE kendi var olup olmadığını belirlemek olarak kaldırılması gerekir. Bu kötü amaçlı yazılım tarafından oluşturulan görünüşte zararsız reklamların gerisinde gizli tehlikeler vardır. Çoğu zaman, reklamlar ve pop-up görüntülenir özel fırsatlar ve satış, özel indirimler ve kuponlar, iletileri, yanıp sönen sahte güncelleştirme isteklerini, vb

sen değil bu tuzağa düşmek gerekir. Ne yaparsan yap-üzerlerine tıklayın don’t! Bu tam olarak ne siber suçlular senden yapmanı istediği şey. Bu tür reklamlara diğer hackerlar için arka kapı açmak için aramak potansiyel olarak enfekte kaynaklarına yönlendirebilir. Onları, onlar adware, spyware, solucan, Truva atları veya hatta ransomware gibi çeşitli tehditler başlatabilirsiniz. Hacker gibi kişisel bilgilere erişim verme uzakta bir tıklama olabilir ama bunlarla sınırlı olmamak şifreleri, IP adresi, kredi kartı numaraları, banka hesap kimlik bilgileri, oturum açma kimlikleri, vb. Huzurlu ve reklam ücretsiz bir tarama deneyimi için döndürmek istiyorsanız, bu kötü amaçlı parazit en kısa zamanda kaldırmanız gerekir! Bunu yapmak nasıl öğrenmek için bizim talimatları okuyun.

Yow Winner Prize virüs kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala cant’çıkarmak Yow Winner Prize virüs–dan senin kaş? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *