Virüs Kaldır Webhostoid (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Webhostoid Virus

Webhostoid virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Chrome, Firefox ve Internet Explorer için bu Webhostoid virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

Webhostoid Adware kategoriye giriyor rahatsız edici bir parazit. Tarayıcınız bir reklam görüntüleme aracı çevirmek amaçlamaktadır çok meraklı bir zararlı, olduğunu. Bu kötü amaçlı yazılımlar online her hareketini izleyeceğiz. Gözatma geçmişinizi alışkanlıkları, arama sorguları, vb olabilir kolayca bu adware tarafından elde edilen ve hatta kar için üçüncü taraflarla paylaştı.

Birden çok reklam oluşturma da faydalıdır. PPC (Pay-Per-Click) yöntemi burada devreye giriyor. Özelleştirilmiş içerik buna göre kullanıcının çalıntı web bilgi için teşekkürler hedefli reklam oluşturarak, adware Reklam üzerinde tıklayarak Kullanıcı olasılığını artıracaktır. Şu ki, reklamlar ve pop-up-ecek var olmak çok müdahaleci ve er ya da geç bu kurban bir normal tarama deneyimi sahip olmasını önler.

Spam e-postalar ve ekleri, şüpheli bağlantılar, şüpheli reklamlar, sel, sahte güncellemeleri, yazılım donatılacak, vb adware ile enfekte PC almanın en yaygın yöntemi var. Tehlike uzak kalmak ve online, Kullanıcı korunması için çok dikkatli olmanız gerekir. Bu zararlı enfeksiyonlara karşı gelince durum tespiti tuşudur. Eğer yeterince dikkat ne için tıklayın, endişelenecek bir şey yok.

Remove Webhostoid Virus
The Webhostoid Virus

Örneğin, Internet’ten yazılım karşıdan yüklediğinizde, hızlı yükle seçeneği, hatayı yapma. Bunun yerine, Custom/ Gelişmiş modu Kurulum Sihirbazı’ndaki seçebilirler. Bu-ecek vermek üzerinde işlem gücü ve PC’nize yüklemek üzere olduğunuz yazılım tüm içeriği görüntülemek edebilecektir. Herhangi bir ek program ya da düzgün download açıklanması değildi uygulamaları fark ederseniz, onları işaretini kaldırın öneririz. Daha sık sık–dan değil, onlar kılık değiştirmiş ve zararlı yazılımlar olduğu ortaya çıkar.

Birçok kişi gerçek bir virüs olarak adware düşünmüyoruz, bu nedenle sadece tarayıcılar, bilgisayar sistemleri saldırılarına içinde. Ancak, yapmak değil düşünme adware hata zararsızdır. Çok şey yapabilir zararlarını ücretsiz bilgisayarınızda roam izin. Bu yüzden en kısa zamanda varlığını algılamak hemen onun kaldırma işlemi öneririz. Reklamlar gibi bir tehlikesi o kadar büyük görünmüyor olabilir, ama onlar potansiyel olarak bilgisayarınıza zarar vermek için aramak tehlikeli veya bile virüslü üçüncü taraf web sitelerine yönlendirmek.

Ayrıca, tarayıcınızın sonunda reklam ve açılır pencereleri, düzgün çalışmayı durdurur ile çok fazla yüklenmiş alacak. Bu zararlı haşere katılımsız, bırakın daha fazla zaman daha bu hasara yol. Normal bir tarama deneyimi için dönün ve güvenliğinizi ve gizliliğinizi tehlikeye koymak değil emin olmak istiyorsanız, çok geç olmadan bu adware bilgisayarınızdan kaldırmanız gerekir.

Webhostoid virüs kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Webhostoid virüs kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Webhostoid virüs–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *