Virüs Kaldır Weather Service (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Weather Service

Weather Service kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Weather Service kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Weather Service uzantısı söz kullanışlılığı. Doğru hava tahmini sağlar ve hava ne olacak bilmeniz gerektiğinde oldukça yararlı iddia ediyor. Evet, her şey yararlı olmuş bu yolu bu gibi görünüyor. Weather Service ne olmak alacak değil. Tarayıcı korsanının ailesinin bir üyesi olan ve gerçek gündemi hakkında tahmin hakkında bilgi veren ile ilgisi yok. Bir cephe bu.

Zararlı sisteminizde gerektiğine inanıyorum yapmaya çalışıyorum. Seni arkandan onun gerçek iş yapabilirsiniz tutmak istiyor. Seni aptal bu aldatıcı parazit izin vermeyin. Duman ve aynalar bakmak ve görmek ne o aslında o – bir enfeksiyon. Çekinmeyin ve bu gemide spot korsanının silmek. Yeterli zaman vermeyin çünkü sonunda neden sana zarar vermek. Orası kesin. Nerede saklandığını bulmak ve onun kalmak kısa kesti. Sen-ebilmek almak eylem en iyi ders bu. Çok geç olmadan almak.

Weather Service PC sessizce girer ama sonra onun uzantısı her tarayıcılar için eklenen dikkat edin. Bundan sonra sorunlar dökme başlatın. İlk kesintiler göz ardı edebilir ama sen aldırmamak onları sonsuza kadar değişiklik yok. Sorunları gibi küçük ve önemsiz başlatmak ama birkaç gün sonra daha dayanılmaz hale gelir. Örneğin, online, şüpheli aramaya yönlendirildi gitmek her zaman asla daha önce görülmemiş ve olursa olsun ziyaret etmek gibi bir niyetim yoktu sayfaları. Henüz, korsanının onları üzerinde zorlar. Ayrıca, zararlı sayıları her geçen gün büyümek can sıkıcı reklam günlük bazda ile amansız.

Remove Weather Service
The Weather Service Virus

Web sörf cehennemi bir deneyim olur. Tek bir online hareket kesintiye uğratmasını korsanının yapamazsınız. Tüm bu, tabii ki, sonuçlara yol açar. Makinenizi underperform başlar. Bu çöküyor donuyor ve sık sık yeniden doğmuş gibi. Bir tarama hızı yavaşlar. Hatta en basit görevleri gerçekleştirme ile mücadele ediyor. Bu şartlar altında yapılan her çalışmanın elde edemezsiniz. Ama bu en kötüsü değil. Bütün bunlar gibi rahatsız edici olarak, gölgelerin içinde başka şeyler var.

Weather Service casuslar üzerinde ve hassas bilgileri toplar. O-ebilmek bulmak tüm veri katalogları ve onu yeterince sahip gördüğü zaman bu gönderir için tüm bu Yayınlanan cybercriminals. Sence bu iyi bir fikir mi? Bilgisayar korsanları, özel bilgilerinizi erişim sahip? Tabii ki, değil. Korsanının yolunda elde ederken tembel tembel oturmak yok. Bizim kaldırma kılavuzu kullanın ve bu geri dönülmez hasar vermeden silin.

Nasıl Weather Service mi sistem girin? Tüm diğer enfeksiyonlar gibi bu korsanının seni bulaştırmak için zor yöntemleri döner. Spam e-posta iletileri, bozuk bağlantılar, sahte program ya da sistem güncelleştirmeleri, kötü amaçlı sosyal medya iletileri ve ekleri, freeware ve shareware demetleri, doğrulanmamış sel, üçüncü taraf reklamları, vb gizler. Ne zaman çevrimiçi olduğunuzu yeterince dikkat ödemezseniz, zararlı ve sonunda onun giriş onaylama duping başarılı olur.

Daha uyanık olmak. Belgili tanımlık yukarıda hileci etkin olmayan işbirliği, aka, dikkatsizlik çalışmak yeterince iyi değil. İzni vermemeniz gerekir. Bu enfeksiyonlara neden olmaktadır çünkü dikkatli rüzgar atmak değil. Tedbirli ve dikkatli olun ve iki kez size makine girmek için bir program için izin vermeden önce her zaman düşünüyorum. Teyakkuz ihmal üzerinde seçin. İkinci yol parazitler için ilk onları uzak tutar.

Weather Service kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Weather Service–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *