Virüs Kaldır TigerTrade (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

TigerTrade virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Chrome, Firefox ve Internet Explorer için bu TigerTrade virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

TigerTrade tarafından “reklam” gibi bir metin ile işaretlenen reklamlar karşılaşmaya başladık, başın belada. BT araştırmacılar TigerTrade reklamları adware kategorize. Bu reklamlar, web geçmişi ve arama göre oluşturan kötü niyetli bir parazit var. Nasıl olabilir ki? Şey, adware kişisel bilgileri kolaylıkla elde edebilirsiniz.

Özel veri öyle aynı derecede browsing tarih veya alışkanlıkları hem arama sorguları adware’nın hedefi Kullanıcı tıkırtı üstünde en yüksek olduğu reklam tür oluşturmak için çok faydalıdır. Bu tür reklamlar ve pop-up arkasında adware söz konusu her iki hacker ve yükseltilen sayfalara çok yararlıdır. Görünüşte teşvik özel fırsatlar, özel teklifler, sahte güncelleştirme isteklerini, şüpheli yanıp sönen uyarıları, vb şüpheli reklamlara tıklayarak, Kullanıcı için tehlikeli olabilecek üçüncü taraf web siteleri yönlendirildi.

Adware olabilir kez spam e-posta mesajları, e-posta eklerini ve yürütülebilir dosyaları, yazılım demetleri, sahte güncelleştirme iletileri, gölgeli bağlantıları ve reklamlar yayılır. Gelen kutusu yabancı gönderenlerden gelen e-postaları içerdiğine dikkat edin, özellikle onlar spam olarak – işaretliyse onları açmayın! Daha sık sık–dan değil, bu tür e-postaları bulaşmış ve sabırla onları bilgisayarınıza bulaşmasını yaymak için tıklayın için bekleyin.

Söz konusu e-posta ekleri ve yürütülebilir dosyalar içeriyorsa aynı şey geçerlidir. Ayrıca, bu her ne zaman internetten indirilen yazılım yüklemeye çalıştığınız bir Advanced/ özel yükleme için tercih önerilir. Biliyorsun asla ne ek program veya uygulama bir görünüşte güvenilir yazılım paketi saklanıyor olabilir.

Eğer teselli edecekse, adware gerçek bir virüs olarak kabul edilir değil. Yalnızca tarayıcı, bilgisayar sisteminize bulaşan olmasıdır. Yine de çok rahat, anlamıyorum. Bu kötü amaçlı yazılımlar bir şey ama zararsızdır. Herhangi oluşturulan reklam veya açılır pencereleri tıklarsanız, sen muhtemelen virüslü kaynakları veya kesmek için arka kapı açmak için aramak şüpheli üçüncü taraf web sitelerine gönderileceklerdi. Bu şekilde, siber suçlular yanı sıra bilgisayarınızda virüs başlatmak ellerinden geleni değerli bilgi paylaşımında daha sonra kar için kişi ile çalmak için kolay olacak.

Normal bir tarama deneyimi var ve online güvenliğinizi yeniden kazanmak istiyorsanız, TigerTrade Bu reklam yazılımı bilgisayarınızdan kaldırmak nasıl öğrenmek için ayrıntılı talimatları aşağıda, izlemenizi öneririz.

TigerTrade virüs kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala TigerTrade virüs–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *