Virüs Kaldır ShoppingDay (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

ShoppingDay virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Chrome, Firefox ve Internet Explorer için bu ShoppingDay virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

ShoppingDay ne olmak alacak değil. Bu program bir saniye bile inanmıyorum. Bir aldatmaca olduğunu. Belgili tanımlık app, online alışveriş faaliyetleri ve size en iyi fırsatları ve pazarlık çevrimiçi göstererek tasarruf yardım artırmak vaat ediyor. Gerçek olsaydı bu harika olurdu. Ne yazık ki, değil. ShoppingDay asla herhangi bir şekilde sizin için yararlı olması gerekiyordu bir adware program başka bir şey değil. Bu sadece crooks kötü niyetli niyetleri hizmet etmek için geliştirilmiştir. Yani, onun tuzağına düşmemesi ve yapmak değil güven. Duman ve aynalar bakıp ne olduğunu-bir yalan, app aldatıcı adware. Bu veba en kısa zamanda kurtulmak için elinden geleni yap. Kalmasına izin verirsen, senin browsing deneyim saf bir kabus içine dönecek. Bunun olmasına izin vermeyin. Şimdi harekete geçin ve enfeksiyon silin. Gecikmeler pişmanlık için yol.

ShoppingDay gerçekten reklamlarla bombalamak. Ama bu reklamları yasal olduğunu sanmıyorum. Belgili tanımlık adware yok doğrulama mekanizması vardır. Ne reklam ne de reklamverenler doğrular. Temel olarak, ödemeye hazır olan herkes teşvik etmek belgili tanımlık app kullanabilirsiniz. Genellikle, crooks yararlanmak için olanlarıdır. Onlar ShoppingDay kötü amaçlı içerik çevrimiçi yayılmaya ve pay-per-click gelir elde etmek için kullanın. Gördüğünüz reklam’ı tıklatırsanız, onlar para. Ve imkansız değil’i tıklatın. Reklamlar her yerde ve her geçen gün daha fazla oldular. Hatta reklam-özgür olmak için kullanılan sayfaları şimdi tamamen reklamlar tüm şekil ve formları ile kaplıdır. Tıklayarak önleyebilirsiniz inanıyorum kadar aptal olmayın. Bu imkansız.

Bazen, bir reklam değil fare imleç altında ortaya çıkıyor ve hiçbir şey ama tıklatın için bırakılır. O zaman, sen muhtemelen enfeksiyonlar ile trimming bir gölgeli sayfalara yeniden yönlendirilmiş. Veya, bir parazit doğrudan reklam indirebilirsiniz. Tek bir yanlış tıklama sana yeter, sisteminizdeki daha fazla zararlıları davet etmek. Adware nedeniyle, sürekli tek bir tıklama uzakta enfeksiyonlar vardır.

Zararlı daha önce güvenli tarama deneyimi yok eder. Artık sen are seyir için bir şey bulmak mümkün değil. Bu koşullar altında yapılmış her türlü online iş almak düşünün. Onlar dayanılmaz vardır. Yani, onları görmeyiz. Kötü adware nerede saklandığını bulmak ve oracıkta silin. El ile yapmak için bu makalenin sonunda bizim ayrıntılı kaldırma kılavuzu kullanın. Eğer sen tercih etmek, bir anti-malware programı kullanmak sizin için işi. Hızlı davran. Zaman bu durumda senin arkadaşın değil.

Nasıl did sen almak bulaştırmak ile ShoppingDay adware? Şu ki, zararlı seni oyuna getirdi ve fark dikkati. Web kapalı programları karşıdan yüklediğinizde, Gelişmiş veya temel ayarları Kurulum Sihirbazı’ndaki seçebilirim? Yanıtını temel olanlar ise, alışkanlıklarınızı değiştirin. Ayrıca ekli bazı uygulamalar yüklediğiniz program olup olmadığını görmek izin gibi her zaman için gelişmiş ayarları tercih. Varsa, onları işaretini kaldırın. Böyle ekstralar genellikle kötü niyetli ve bilgisayar korsanları tarafından eklenir. Bu yüzden bunları yüklemeyi bitirmeden önce kaldırmak, onları içinde senin sistem gerekmez. Eğer yapmazsan, daha sonra onlarla uğraşmak zorunda olacak. Sadece bu adware gibi. Bu muhtemelen nasıl içeri girdiğini açıklıyor. Daha fazla dikkat eğer zamanında belirlenebilir ve erişimini engellemek mümkün olurdu.

ShoppingDay virüs kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala ShoppingDay–dan senin kaş-ebilmek çıkarmak virüs değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *