Virüs Kaldır Searchers13.club (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Searchers13.club

Searchers13.club fark edilmeden, aygıtınızda kaçırmak için başarmış bir tarayıcı korsanının nezaket görünür bir Web sitesidir. Sadece ana sayfanız olarak, ancak sizin tercih edilen arama motoru olarak çıkacak! Bu sayfaya gönderileceklerdi veya ‘Powered by Searchers13.club’ ya da ‘Searchers13.club tarafından size Brought’ iddiasında reklamları görmek, daha net, tarayıcınızın kötü amaçlı bir parazit tarafından kaçırıldı yapılmış olur.

Zararlı ekran ile tüm tür reklamların, sel için üzerlerine tıklayınız için daha cazip olacak bu yüzden onları kadar çekici hale programlanmış. Böyle bir görev beri parazit oldukça kolay olacağına bu PC’nize yüklenmiş andan itibaren online aktivite üzerinde casusluk’ın. Ve yaptığınız her tıklama için tarayıcı korsanının gelir elde. Ama hepsi bu değil. Ağır reklam yakında yapım o normalde gerçekleştirilemiyor tarayıcınıza bir bilançosu alacak. Bir tarayıcı korsanının sahip korkunç bir deneyim tarama yapacaktır. Yapmak, ihtiyacın olan düzeltemezsin hasar neden yapabiliyor önce buna karşı harekete için.

Tarayıcı korsanları mümkün olduğunca çok sayıda kullanıcılara ulaşmanın kitle-dağıtım yöntemleri kullanın. Bu yüzden bunu kaçırmak genellikle spam e-posta mesajları, sel eğe, gölgeli reklamlar ve sahte güncelleştirmeleri pusuda bir sürpriz olarak gelmiyor. Neyse ki, bu kendini erişim Eğer bilgisayarınıza sızmaya bu parazit için tek yolu bu. Öyle. Kendi başına işgal edemez. Bu gelişmiş değil. Yine de, kullanıcıların ihmal ve saflık nedeniyle, crooks zafer ve kötü niyetli görevlerini tamamlamak mümkün. Her zaman online ne için dikkat.

Remove Searchers13.club
The Searchers13.club Virus

Gördüğünüz gibi ikinci bir düşünce vermeden bir şey dikkatsizce tıklatmayın. Çoğu zaman, onlar süreci ile en kısa zamanda kurtulmak istiyorum bu yana kullanıcılar hızlı yükleme modu için vazgeçmek. Tabii, o-ebilmek kurtarmak zaman, ama aynı zamanda bir sürü bela getirecek. Bu hata yaparak, gizli kötü amaçlı yazılımları otomatik olarak sen farkında bile olmadan yüklü. Hiç böyle şey olmaz emin olmak için Kur Sihirbazı’nda Custom/ Gelişmiş modu seçmek için bir alışkanlık haline getirin. Eğer herhangi bir isteğe bağlı teçhizatları, gizli bu şekilde, onlar sizin için onları seçimini kaldırmak görünür olmak gerekir.

Zaman geçtikçe korsanının daha Agresif alırsınız. Gizli modu bile seni kurtarmaz. Online video izlerken, müdahaleci ticari tatili tarafından kesintiye. Ziyaret ettiğiniz hangi sayfa olursa olsun çevrilmişti çeşitli pop-up’lar, afiş, -metin reklamlar ile ya da yanıp sönen uyarı iletileri alırsınız. Bir noktada, tarayıcınızın yanıt vermeyi durdurur promosyonlar ile çok fazla yüklenmiş alırsınız. Bu asalağın uzatmak üstünde senin bilgisayar değil. Katılımsız tutarak, kişisel bilgilerinizi riske attınız!

Crooks pusuda gölgelerin içinde böyle durumda almak için bekleyen şifreleri, kredi kartı numaraları gibi değerli verileri elde edebilirsiniz böylece e-posta adresleri, oturum açma kimliği, vb. Bu parazit ASAP kaldırmak için web tarayıcınızın kontrolünü yeniden kazanmak ve gizliliğinizi korumak, için tek yolu bu! Sadece reklamlar ekranınızda görüntüler zararsız bir küçük şey için yanlış anlamayın. Tehlikeleri bile görünüşte güvenilir reklamları gizle. Tarayıcı korsanları nerede bu tür bağlantılar için yönlendirme yapar kesin bilmenin bir yolu yoktur bu yüzden onlar teşvik edeceklerdir, içerik doğrulamak için programlanmış değil. Zaman kaybetmeyin! Ne kadar çabuk bu tehlike karşı daha iyi hareket!

Searchers13.club kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Searchers13.club–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *