Virüs Kaldır Search26.co (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Search26.co

Search26.co kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Search26.co kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Ana sayfa, yeni sayfalar ve tercih edilen arama motoru yerini almış tarafından Search26.co Web sayfası? Kötü haber hizmetkarlar olmak istemem ama bir tarayıcı korsanının enfeksiyon var gibi görünüyor.

Hava korsanı reklamlar ve şüpheli görünümlü özel satış teşvik açılır pencereleri, büyük miktarda üretmek için bilinir ve teklifler, özel fırsatlar ve kupon, uyarı iletileri, yanıp sönen sahte güncelleştirme isteklerini, vb. Kötü amaçlı bir parazit için kurbanı varsa, bu tür reklamları tıklayarak önermiyoruz. Onlar bilgisayarınıza zarar vermek için aramak tehlikeli Web sitelerine yönlendirmek bir olasılık var.

Spam e-posta mesajları, e-posta eklerini ve yürütülebilir dosyaları tarayıcı korsanının dağıtım için en yaygın anlamı vardır, özgür yazılım demetleri sahte güncelleştirme isteklerini, sahte Linkler ve reklamlar, vs. Aldıkları herhangi bir spam e-postaları sakınmak için bizim okuyucu tavsiye ediyoruz. Çoğu kez değil, bilinmeyen göndericilerden gelen iletileri daha bulaşmış ve zararlı virüsler ile bilgisayarınıza bulaşabilir. Dahası, internet değil düzgün ifşa malware içerdiği bilinen ücretsiz olarak sunulan yazılım birlikte.

Remove Search26.co
The Search26.co Virus

Böyle paket içeriğini görüntülemek ve yükleme işlemi üzerinde tam denetiminiz için özel bir gözle öneririz veya gelişmiş yükleyin. Bu şekilde yapmak için gereken tek şey sadece herhangi bir şüpheli görünümlü uygulama veya ihtiyacım yok veya bile ilk etapta indirmek amacıyla program kaldırın.

Tarayıcı korsanları onlar tarayıcınızın sadece, bilgisayar sisteminize bulaştırmak çünkü gerçek virüs olarak kabul değil. Ancak, bu onlar zararsızdır anlamına gelmez. Üstünde senin PC bir tarayıcı korsanının varlığı tespit edilirse hemen onların kaldırılması ile devam etmek gerekir. Kişisel veri gibi tehlikeye değil ama parolalar için sınırlı değildir, IP adresleri, banka hesap bilgileri, oturum açma kimliği, kredi kartı numaraları, vb. Bu tür bilgileri korsanlara karşı değerli olduğunu ve daha sonra bu kar için diğer üçüncü şahıslarla paylaşabilmeleri, elde etmek için her şeyi yapacağız.

Reklam içermeyen bir huzurlu, geri dönmek ve gözatma deneyimini güvenli ve özel bilgilerinizi ele geçirmek, bizim talimatları uygulayın ve başarıyla bu şeyden kurtulmak nasıl öğrenmek siber suçlular değil bırakmak tarayıcı korsanının sataşmak istiyorsanız.

Search26.co kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Search26.co kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Search26.co–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *