Virüs Kaldır Search.webfirst.online (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Search.webfirst.online

Search.webfirst.online kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Search.webfirst.online kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Bilgisayarınızda bir tarayıcı korsanının sahip korkunç bir deneyim olabilir. Bu tarayıcı alır ve bir reklam görüntüleme araç haline döner. Sayfanıza Search.webfirst.online Web sitesi tarafından değiştirilmiştir, tarayıcınızın kaçırıldı yapılmış bir işaretidir. Aynı şey yeni sayfalar ve tercih edilen arama sağlayıcısı için geçerlidir.

En sinir bozucu ilgili kötü niyetli parazit ekran açılır pencereleri, metin, afiş, yanıp sönen uyarı iletileri, vb gibi tüm formları çok sayıda tacizkar reklamlar ile amansız bir şey. Ve izlemek ve tarayıcı geçmişinizi, arama sorgularını ve diğer ilgili web veri çalmak için korsanının’ın yeteneği sayesinde kullanıcıya daha çekici ve bu nedenle üzerlerine tıklayınız büyük olasılıkla olacak reklam içeriği özelleştirmek mümkün olacak. Bu PPC (Pay-Per-Click) yöntemi ile bir gelir sağlamak için yapılır.

Remove Search.webfirst.online
The Search.webfirst.online Virus

Hava korsanı kez spam e-posta mesajları, e-posta eklerini ve çalıştırılabilir dosyalar, şüpheli bağlantılar ve açılır pencereleri, yazılım demetleri, sahte güncelleştirme isteklerini, sahte yardımcı programı araçlar reklamlar, vb gizlemek. Çevrimiçi durumdayken korunması için gördüğünüz her reklam meşru olabilir farkında olmak gerekir. İşin aslı, reklamlar için nereye yönlendirebilir bilemezsin. Düşünebilirsiniz görünüşte güvenilir bir reklam için resmi bir Web sitesi yeniden yönlendirme, ama bir tuzağa düşmüş olabilir ve istemeden üstünde senin bilgisayar sistem almak için bir yol aramak kesmek için kapıyı açtı.

En sık, tehlikeleri özgür yazılım demetleri gizleniyor. Eğer internetten elde ettik yazılım yüklemek üzere olduğunuz, içine acele etmeyelim. Her dönem ve durum için dikkat edin. Saklı anlamı bulmak. Durum tespiti anahtarıdır olmak istediğin şey düzgün korumalı süre online. Yapabileceğiniz en iyi şey yerine hızlı bir Custom/ Gelişmiş yükleme için tercih etmektir. Bizim tavsiye izlerseniz, aslında malware kılık ek yazılım kolayca yer yapabileceksiniz. Bu gizli programlar ve apps seçimini kaldırın. Onlar olmadan daha iyi olacağım.

Tarayıcı korsanları göz ardı üzeresiniz. Birçok kullanıcı reklam saldırıları küçük ve önemsiz bir şey gibi nezaret. Ama çok uzun, bilgisayarınızda kötü amaçlı bu haşere izin verirsen, tarayıcınızın onlarla aşırı. Düzgün çalışması mümkün olmayacaktır bir noktada hangi kaçınılmaz olarak sürekli çöküyor ve ahşap kaplama yol açacaktır. Tarayıcı tamamen çalışmayı durana kadar bu devam edecektir. Reklam içeriği gizlemek olası tehditleri saymıyorum bile.

Virüslü bir bağlantıyı izleyerek, bilgisayarınızı bir Truva atı ya da hatta ransomware gibi tehlikeli bir virüs ile almak bulaştırmak ki bir ihtimal! Bunun sana da olmasını istemiyorum ve gizlilik değeri, bizim talimatları okuyun. Bu tarayıcı korsanının tümüyle kaldırılmasını sağlayacak tarama deneyimi geri normale dönecek ve online durum özel kal ve bir kez daha güvenli.

Search.webfirst.online kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Search.webfirst.online–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *