Virüs Kaldır Search Module (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Search Module

Search Module kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Search Module kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Search Module varsayılan tarayıcı ayarlarınızı herhangi bir uyarı olmadan bir tarayıcı hijacker olduğunu. Program, bilgisayarınızın kötü amaçlı yazılım ile bulaşan, ama tarayıcı ayarlarını yetkisiz değişiklik kesinlikle tahammül bir şey değil anlamına gelmez. Ayrıca, Search Module Eğer sen silmek–dan senin sistem, uygulama daha iyi olacaktır bir çeşitli bilgisayar güvenlik tehditlerine karşı böylece erken VBA’de yeteneğine sahiptir. Tüm Search Module ile ilgili programlar sona erdirme unutmayın.

Kullanıcılar Search Module bilinçli yüklemek pek mümkün olduğu kadar tarayıcı korsanının bir yolu tarif etmek download bağlantı yok. Aslında, bu o ispat Search Module ShopperPro, Tuvaro araç çubuğu, iWebar, vb gibi diğer olası istenmeyen uygulamalar genellikle seyahat birlikte. Bu tarayıcı ayarlarınız değişti diye, bir yüksek şans bilgisayarınızda istenmeyen ve muhtemelen potansiyel olarak tehlikeli uygulamaları bir sürü var demektir. Bu nedenle, ne zaman sen download bir bilgisayar programı–dan üçüncü-eğlenti websites her zaman çok dikkatli olmalısın. Herhangi bir uygulama gerekebileceği düşünülerek, resmi web sitesinden yüklemeniz gerekir.

Yine de, dan onun homepage karşıdan yüklediyseniz, sen program yükleme işlemi sırasında son derece dikkatli ve özenli olması gerekir. Bazıları Search Module veriler içerebilir, çünkü önemli kurulum adımlarını atlamayın veya başka bir ek uygulama. Kur yaparken yükleme adımları atlayın diye, Search Module gibi programlar kesinlikle ana sayfası ve varsayılan arama motoru ayarlarınızı değiştirin.

Remove Search Module
The Search Module Virus

Bir kez yüklü, kutsal kişilerin resmi üstünde pencere eşiği vazife ve tatbikatlarla Mozilla Firefox, Google Chrome ve Internet Explorer ana bir Search Module ekler ve yerine Bing arama motoru. Bing Search Module ile ilgisi olduğunu anlamına gelmez. BT popüler arama motoru kendi amaçları için kullanıldığını bu tarayıcı korsanının yapar tek gösterir.

Search Module, Bing kullanmanız gerekir, çünkü oldukça arama sonuçlarını gerekçesi olabilir mümkündür. Tarayıcı korsanları kez ticari içerik reklam, Search Module ile bir şey için arama yapıyorsanız, sen en büyük olasılıkla için çeşitli maruz kalacağı Yani ticari yol üçüncü taraf Web sitelerine bağlantılar. Sürekli yeniden yönlendirmelerini malware hastalık ve kötü niyetli bir sömürü olasılığını artırmak unutmayın. Bu nedenle, Search Module hemen silmek.

Denetim Masası üzerinden Search Module kaldırdığınızda, varsayılan tarayıcı ayarlarınızı geri ve saygın antispyware bilgisayar programı üstünde belgili tanımlık makine kurun. Tüm var olan tehditleri otomatik olarak silinmesine neden olur ve bilgisayarınızın olası güvenlik sorunlarına karşı gelecekte korumak.

Search Module kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Search Module kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Search Module–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *