Virüs Kaldır Search Feed Tech (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

Search Feed Tech virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Chrome, Firefox ve Internet Explorer için bu Search Feed Tech virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

Onların adından da anlaşılacağı gibi tarayıcı korsanları, kurbanlarını bilgisayarlarında var herhangi bir tarayıcı kontrol ve istedikleri her türlü ayarları değişiklikleri yapmak gücüne sahip. Search Feed tech ipuçları bir sayfadır, bilgisayarınızda kötü amaçlı bir enfeksiyon. Parazit tarayıcınızın infiltratlar sonra hiçbir zaman israf. Hava korsanı kullanıcının ana sayfa, yeni sekme sayfalarının yanı sıra bir tercih edilen arama motoru ile özel bir bağlantı yerine gücüne sahip olduğu bilinmektedir.

Böyle malware kurbanları tarayıcılarını açtığınızda, bu durumda, onlar Search Feed Tech Web sitesi ile karşılanacak. Onların perde müdahaleci yükseltilen içerik ile alı, sadece değil. Ziyaret ettikleri her sayfa reklamları ile çevrilmişti. Pop-up’lar, metin, afiş veya uyarı iletileri, yanıp sönen olmak onlardan kaçış yok. Ama hepsi bu değil. Oluşturulan reklam PPC (Pay-Per-Click) program aracılığıyla gelir getirecek, korsanının bu gibi bulmak, ancak tarayıcı geçmişi, sınırlı değildir arama herhangi bir web veri elde edecektir emin olmak için sörf alışkanlıkları, vb sonuçlanır. Sonra bu reklamlar daha fazla kullanıcı tarafından tıkladım olasılığı çok gerekli özelleştirmeler yapmak için bu bilgileri kullanır.

Çalıştırılabilir dosyalar, özgür yazılım demetleri, sahte güncelleştirme isteklerini, virüslü bağlantıları ve reklamlar, bozuk sel dosyaları, vb ve tarayıcı korsanının dağıtım araçlarının en yaygın spam e-posta mesajları, e-posta eklerini içerir. ‘Kabul ediyorum üzerinde’ tıklayarak veya ‘İleri’ düğmesini çoğu kullanıcı yapmak değil koymak çok düşündüm. Hemen hemen hiç kimse şartlar ve koşullar okur. Ne aslında, bilgisayarınızda yüklemekte olduğunuz için yakından ilgilenerek olmadan bir kurulum işlemi acele etmek büyük bir hatadır.

İnternetten indirdiğiniz yazılımı ile uğraşırken, yapılacak en akıllı şey Custom/ Gelişmiş modu Kurulum Sihirbazı’ndaki için tercih etmektir. Bu hareket üzerinde yükleme işlemi ve sen güç vermek ne aslında bilgisayarınızda yüklüyoruz tüm içeriği görüntülemek mümkün olacak. Eğer herhangi bir isteğe bağlı teçhizatları fark ederseniz, ek yazılım olarak sık sık gizlenmiş halde zararlı yazılımlar hepsini dışarı tercih öneririz.

Korku tarayıcı olarak kaçırmak değil diğer virüsler gibi Truva atları veya ransomware kadar tehlikeli değildir. Dahası, Hava korsanlarının yaygın olarak gerçek ‘virüs’, onların saldırı sınırlaması nedeniyle değil kabul edilir. Onlar sadece tarayıcılar, değil tüm bilgisayar sistemi kullanıcının sızmak. Ama henüz rahatlamıyorsun. Ve kesinlikle, bu kötü amaçlı parazit gücünü hafife gitmek değil. Tarayıcı korsanları, tarayıcıya düzgün ya da tamamen çalışma çalıştırmak değil güçlü noktası kez ciddi zarar daha yetenekli.

Ayrıca, bilgisayarınızda bu tür siber haşere varlığı çevrimiçi güvenliğinizi ve gizliliğinizi tehlikeye atar. Parola, oturum açma kimliği, IP adresleri ve hatta banka hesabı kimlik bilgileri, kredi kartı numaraları gibi değerli bilgiler kolayca kesmek, kim bu veri kar için diğer üçüncü şahıslarla paylaşabilirsiniz eline düşebilir. Kimse herkesin görmek ve kullanmak için kullanılabilir olması için onların özel bilgi istiyor.

Ne yapmak gerekiyor bu kötü tarayıcı korsanının kaldırmak için hızlı ihtiyacın var… Artık ücretsiz tarayıcınızda, kötüye gider roam izin. Diğer virüs bilgisayarınıza girmeye izin neden olabilir daha kötü amaçlı görevleri yürütmek için yeterli kez o vermek cabası. Başarıyla bu sinir bozucu parazit kurtulmak için yardıma ihtiyacım olacak, biz size yardımcı olabilir. Tek yapmanız gereken bizim ayrıntılı talimatları uygulayın.

Search Feed Tech VirusRemoval

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Tip msconfigve vurmak girmek.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Search Feed Tech virüs–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *