Virüs Kaldır Screen Watch (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Screen Watch

Screen Watch kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Screen Watch kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Screen Watch tarayıcı korsanının ailesinin klasik bir üyesidir. Bu gemide varsa, başın belada. Tüm hijacker son derece rahatsız edici, işgüzar ve tehlikeli bir program ile sıkışmış olan. Varlığını sisteminizdeki iyi bir şey neden olmaz. Hava korsanı korkunç yoldaşları olarak kabul edilir. Çünkü sen-son yukarıya hayal kırıklığına farklı olmak için bu bir beklentim yok. Bunun yerine, saldırgan kurtulmak için hemen eylemleri. Artık o üstünde senin makine, daha fazla sorun bu nedenleri kalır ve ele alınması daha zor olur. Bu yüzden gereksiz tartışmalar her zaman boşa harcamayın.

Gerçekleri kabul bu tehlike ve hareket içinde senin makine. Bul tam davetsiz misafir fincan gizleme ve keşif çıkarın. Kontrolden çıktı almak için yeterli zaman vermeyin. Her enfeksiyon sonunda çığırından ve kurbanın durum kötüleşir. Bu senaryo açılmak izin vermeyin. Zararlı nerede saklandığını bulmak ve iyiliği için silmek için tereddüt etmeyin. Ne kadar çabuk–dan senin sistem, o kadar iyi gitti. Aksi takdirde, bu geri dönülmez hasar neden olur zaman sadece bir meselesi var.

Remove Screen Watch
The Screen Watch Virus

Korsanının sisteminize girdiğinde sorunlar dökme başlatın. Daha önce normal ve keyifli tarama deneyimi yok oldu. Hiçbir şey aynı artık çünkü değil Screen Watch devraldı. Arkanda senin browsers ayarlarında değişiklik yapmadan başlar. Örneğin, bu hem ana hem de arama motoru Search.mysearch.com sayfa ile yerini alır. Ne sordu ne de uygulanmakta bu değişikliği hakkında bilgilendirdi. Korsanının senin iznine ihtiyacım yok. Bu yüzden bu şekilde denir. Yetkisiz değişiklik dışında zararlı bir kabus içine online faaliyetleri de kapatır. Tek bir online hareket engel onsuz yapamazsınız. Sen sürekli Search.mysearch.com ve diğer kadar entrikalı siteler için yönlendirilir. Tarayıcılar içeriğini düzgünce görüntüleyecek şekilde mücadele.

Ziyaret ettiğiniz her sitenin tamamen reklamlarda tüm şekil ve formları haline daha her geçen gün kaplıdır. Normalde eskisi gibi web sörf yapmak mümkün değildir. Korsanının biliyorsun senin kendi makine kullanmaktan kaçının. Ama başka bir şey. Pis haşere da gizliliğinizi tehlikeye atıyor. Sana o girdiği andan itibaren casusluk başlar. Çevrimiçi yaptığınız her şey izler ve bu kaydeder. Daha sonra geliştiricileri için verileri gönderir. Sence hassas bilgilerinizi gündemler ile bu yabancılarla güvende olacak mı? Öyle düşünmüyorum. Ne olursa olsun istiyorum ya da üçüncü şahıslara satmak için kullanabilirsiniz. Her iki durumda da kaybetmek için bir olacaktır. O kadar da korsanının izin vermeyin. En kısa zamanda sisteminizden kaldırmak ve sorunları ton kurtar kendini. El ile yapmak için bu makalenin sonunda bizim ayrıntılı kaldırma kılavuzu kullanın veya otomatik çözümler tercih ediyorsanız, sizin için işi yapmak için bir iyi anti-malware programı indir.

Nasıl Screen Watch mi arkada PC girin? Genellikle, parazit gibi bu korsanının kurbanların bilgisayar girmek için zor taktikleri güveniyor. Bazı bu taktikleri spam e-posta mesajları, sahte program güncellemeleri, bozuk sayfalar ve bağlantılar, kötü amaçlı reklamlar, doğrulanmamış download kaynak, vb içerir. Dikkatsiz iseniz, bu yöntemlerin her biri çalışacaktır şey. Yine de, Eğer uyanık, davetsiz misafir zamanında belirlenebilir ve girmesini önlemek mümkün olacak. Ne online tıklayın daha fazla dikkat. Seni görmek her “dayanılmaz” teklifini’ı ve şüpheli siteler kaçının. PC’nizi temiz tutmak için dikkatli olun ve senin durum tespiti yapmak için anahtardır.

Screen Watch kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Screen Watch kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Tip msconfigve vurmak girmek.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Screen Watch–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *