Virüs Kaldır SaleBuilder (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

SaleBuilder kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu SaleBuilder kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

İlk bakışta, SaleBuilder Görünüşe göre iyi bir uygulama, ancak, bu gerçek değil. Bu program gerçekten yararlı alışveriş kuponları keşfetmek olduğu iddia edilen yeteneği ile potansiyel bilgisayar kullanıcıları aldatmaya yaptığı. Burada asıl sorun bu program yükleme, kullanıcı da teklif yok hiç yüz veya şüpheli açılır pencereleri ve teklifler teşvik afişler karşılaştıkları sonra değil.

Her iki durumda da, programın kötü amaçlı amaçlar için kullanılabilir gibi–dan senin PC SaleBuilder en kısa zamanda silmeniz gerekir. Aksi takdirde, sanal güvenlik ciddi çeşitli kimlik avı ve kötü amaçlı yazılım yükleyicileri tarafından tehdit dolandırıcılığı.

Resmi Web sitesi [[198-in]] – salebuider.info, adware uygulama için ana dağıtım kanalı değil. Ana etkindir ve [[199 üzerinde]]’ı tıklatırsanız yanlış hiç bir şey olmayacak düğmesini İndiriyor, ancak, Web sitesi bir gizlilik politikası sunar ve bu belgenin yalnızca SaleBuilder hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız önemlidir çünkü aslında işe yaramıyor.

Gizlilik Politikası üçüncü şahıslar, istihdam izleme tanımlama bilgileri ve hangi bilgisayar kullanıcıların bilmesi gerekir bazı önemli diğer veri bağlantısı ortaya koymaktadır. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetlerini kullanarak indirebilirsiniz ne olursa olsun, sen muhtemelen SaleBuilder bilgisayarınızdan kaldırmanız gerekir.

Installrex ve Vittalia kesinlikle uzak kalmak gerekir yazılım distribütörleri arasında vardır unutmayın. -Dibi takdirde sen download SharkShopper, DownSavie ya da bu hizmetleri kullanarak diğer SaleBuilder klonlar, bir dizi diğer tehditler makinenizden silmek gerekir.

Aslında bu nedeniyle SaleBuilder reklam destekli bir program, en önemli özelliği bu uygulama, ticari reklam görüntülemektir. Yükleme herhangi bir reklam, ancak, göreceksiniz muhtemelen sonra kaldırma işlemini Ertelendiği takdirde hızlı bir şekilde silmek belgili tanımlık adware kullanıcıları, daha fazla ve daha fazla reklam gösterilir.

Görüntülenen teklifleri zararsız olabilir, ama onlar da yönlendirme siteleri malware, sahte çevrimiçi mağazalar, mevcut veri toplama anketler, vb başlatabilir. Güvenilmeyen yazılım oluşturmak için sorumlu oldukları SaleBuilder, geliştiriciler, ancak, teşvik içerikten sorumlu değildir unutmayın. Bu yüzden herhangi bir dikkate almadan PC’nizden SaleBuilder kaldırmanız gerekir.

SaleBuilder Mayıs Bazen temsil SaAleBauieledere veya SaaleBuuiilders gibi farklı adlara sahip. Bu neden senin kötü amaçlı yazılım kaldırma yazılımı değil yakaladı ve SaleBuilder otomatik olarak silinmiş olabilir. Bu oldu mu diye, kesinlikle, senin makine daha tehlikeli enfeksiyondan korumak için kullandığınız güvenlik programı yenilemek.

Sağlanan talimatları bu belirli reklam destekli bir program ama tüm varolan tehditler kaldırılmasını temsil eder. Bu nedenle, bir meşru antimalware aracını sisteminize yükleme önemle önerilir.

SaleBuilder kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala SaleBuilder–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *