Virüs Kaldır Paupervice.club (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Paupervice.club virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Chrome, Firefox ve Internet Explorer için bu Paupervice.club virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

Paupervice.club hangi görünümünü PC’nizde bir adware enfeksiyon nedeniyle web sitesi,. Sürekli bu Web sitesine yönlendirildi eğer çok belada. Adware müdahaleci ve çok can sıkıcı. En kısa zamanda bu işgal etti, o-ecek başlamak birden çok reklam çeşitli biçimlerde-pop-up’lar, metin, afiş oluşturma ve hatta uyarı iletileri yanıp sönen. Parazit her tıkırtı sponsorlu İçerik yapmak için para alıyor. Ama kar çoğunu gider sponsor sayfalara hackerlar çok küçük bir komisyon almak. Bu yüzden daha fazla reklam görüntülenir, büyük gelir.

Reklamlar kadar çekici olduğundan emin olmak için kötü amaçlı yazılım, kurbanın çevrimiçi etkinliğini izlemek ve onun web veri tarama ve arama geçmişi gibi nereden. Kullanıcı tıkırtı üstünde o olasılığı daha yüksektir bu yüzden bu tür hassas bilgiler sayesinde parazit kolayca terfi içeriği özelleştirmek olacaktır. Artık bu adware senin durumun daha kötüye gider, bilgisayarınızda kalır. Bunu tutarak iyi bir şey elde edersiniz. Yani ne kadar çabuk Paupervice.club adware, daha iyi kurtul!

Adware spam e-postaları, yazılım demetleri, sahte güncellemeleri, torrent dosyaları, hem de şüpheli bağlantılar ve virüslü reklamlar en yaygın bulunur. NET olası kötü amaçlı bir enfeksiyondan yönlendirmek sağlamak için temkinli ve Internet üzerinde ise gayretli olmak gerekir. Bilgisayar korsanları, saflık ve ihmal sayesinde para kazanan. Çünkü onların tuzağına düşmek çok kolay olurdu ne tıklattığınız için ödeme yakın ilgi.

Ne yapmanız tavsiye yükleme mümkün olduğunda bir Custom/ Gelişmiş türü için tercih olduğunu. Bu şekilde, herhangi bir gizli içerik hızlı mod Kurulum Sihirbazı’nda seçerseniz, aksi takdirde sizden gizli isteğe bağlı yüklemelerine şeklinde olup olmadığını yapabileceksiniz. Herhangi bir ek yazılım varsa, seçili böyle program veya uygulama kılık en büyük olasılıkla sadece kötü amaçlı yazılım olduğundan emin olmanız gerekir.

Adware tarayıcınızın sık sık çökmesine ve donma neden olur. Internet hızı Paupervice.club adware zararlı etkisi nedeniyle azalır. Gördün mü, boşta kalmak ve bu tehdide karşı hareket değil, er ya da geç, tarayıcınızın tamamen, Internet’i kullanarak devre dışı bırakma çalışmayı durdurur. Not Bu adware bilgisayarınızda var her tarayıcı etkiler önemlidir.

Yani, sadece farklı web platformu için geçiş yapabilirsiniz düşünme gitme. Bu seni korumaz. Adware sizin kişisel ve finansal bilgilerinizi tehlikeye atar. Veri beğenmek parola, oturum açma kimliği, kredi kartı numaraları, banka hesap bilgileri, IP önemli almak onların yakışıklı üstünde crooks izin vermeyin adresleri, vb. Bu pisliği kurtulmanın tek yolu en kısa zamanda onun varlığını saptamanı senin PC–dan belgili tanımlık adware kaldırmaktır. Zaman kaybetmeyin!

Paupervice.club virüs kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Paupervice.club virüs–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *