Virüs Kaldır Oload.cloud (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Adware onlarsız kullanıcının bilgisayarlarda gizlice bir parazit olduğunu bile fark. Aygıtınız kötü amaçlı yazılımla ile enfekte olmuş bir işaretidir Oload.cloud sayfa. Eğer sürekli için yeniden veya ‘için Oload.cloud tarafından getirilen’ reklamları görmek, başın belada.

Bir kez zararlı tarayıcınızın onun ‘yuva’ diyor, unpleasantries bir kasırga doğmak olacak. Sadece sinir bozucu reklamlar farklı tipleri ile çevrilmişti, ama tarayıcı çok zarar olsun. Web tarayıcınızı her açtığınızda ekran birden çok pop-up’lar, metin, afiş ve yanıp sönen uyarı iletileri kapsar. Parazit herhangi bir web veri erişim olduğundan, bu sizin için daha çekici bu yüzden terfi içeriği özelleştirmek için gözatma geçmişinizi kullanır. Ne de olsa, asıl amacı gelir pay-per-click şeması üzerinden oluşturmaktır.

Adware bilgisayarınızı kendi başına bulaştırmak olamaz. Bunu yapmak için yardımınıza ihtiyacı var. Yalnızca Kullanıcı bu erişimi aygıtınıza verebilirsiniz. Basit, gerçekten. İzni yok-yok kabul. Bilmeden böyle parazit aygıtınıza yüklemeniz için sadece tek bir tıklama alır. Dikkatsiz ve satır aralarını okuma olma. Hackerlar, saflık ve ihmal, sizi böyle tehlikeli tehdit adware gibi kapıyı açmaya kandırmak için güveniyor.

Çoğu durumda, adware spam e-postalar ve ekleri ile istila, ücretsiz yazılım demetleri ve şüpheli bağlantılar yapabiliyor. Eğer sen-e yeğlemek için hızlı bir yerine bir özel yükleme ve spam e-postaları sakınmak, bilgisayarınızı adware ücretsiz tutmak mümkün olacak. Ayrıca şüpheli reklamları tıklayarak önlemek için bizim okuyucu tavsiye ediyoruz. Genellikle, bu içeriğin virüslü kaynaklarına açar.

Oload.cloud sitenin görünümünü bir uyarı olarak al. Eğer bu gerekmez, sen güvenliğinizi ve gizliliğinizi tehlikeye. Ayrıca, boşta ve asıl olayın asalağın kaldırma geciktirmek ciddi zarar görmesini tarayıcınızı açabilir. Ahşap kaplama, yavaş internet ve uygulama hataları takip edecek belirtiler bazılarıdır.

Adware ne olursa olsun kişisel bilgi o üstünde senin bilgisayar, gibi ancak bunlarla sınırlı olmaksızın şifreler, banka hesabı kimlik bilgileri, kredi kartı numaraları, oturum açma kimliği, bulabilirsiniz çalmakla yetenekli vs. Kar için diğer kişilerle paylaşmak aradıkları beri böyle değerli bir veridir. Bu senin de başına gelmesini istemiyorsan, tamir edilemeyecek oluşabilecek her türlü hasardan yapmak mümkün olmadan bu sıkıntı kaldırmanız gerekir.

Oload.cloud virüs kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Oload.cloud virüs kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Oload.cloud virüs–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *