Virüs Kaldır New Tab Mediasearch (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove New Tab Mediasearch

New Tab Mediasearch virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Chrome, Firefox ve Internet Explorer için bu New Tab Mediasearch virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

Ana sayfa ve arama sağlayıcınız yerini almıştır? Sürekli Search.newtab-mediasearch.com adlı bir garip ve yabancı site gönderileceklerdi mı? Bu tarayıcı korsanı tarafından enfekte olmuş bir işaretidir. Kötü amaçlı yazılım bu gibi sorunları kesintisiz neden olabilir emin olun böylece tarayıcı ayarlarınızı değiştirme yeteneğine sahiptir. Kurbanın web geçmişi, tarama alışkanlıkları ve arama sorguları, çalmak gibi çeşitli sahte eklentileri, uzantıları ve araç çubukları bilgi veya kullanıcının onayı olmadan yüklemek yapabiliyor.

En sinir bozucu korsanının ama onun yetenek tarayıcınızın bir reklam görüntüleme aracı çevirmek için güçtür. Hava korsanı ekran ile çok sayıda metin, afiş ve böylece daha çekici görünmesini ve üzerlerine tıklayınız Kullanıcı yapmak özellikle buna göre hedef, açılır reklamlar, saldıran daha yetenekli. Böyle reklam amacı gelir pay-per-click yöntemi tarafından oluşturmaktır.

Tarayıcı korsanları genellikle spam e-posta mesajları, e-posta eklerini ve yürütülebilir dosyalar yayılır, yazılım, sahte güncelleştirmeleri, sahte reklamlar ve bağlantılar, birlikte bozuk sel eğe, etc. Internet’ten yazılım yüklediğinizde bir olası kötü niyetli yazılımın bulaşmasını önlemek amacıyla, kullanıcıların dikkatli olması gerekir. Biz resmi ve güvenilir kaynaklardan gelen, yazılım güncelleştirmeleri edinmenizi öneririz.

Remove New Tab Mediasearch
The New Tab Mediasearch Virus

paket içeriğini görmek mümkün olabilir bu yüzden de, özgür yazılım demetleri indirildiğinde, sen her zaman yükleme, Custom/ Gelişmiş türü için tercih olmalıdır. Sık sık kötü amaçlı yazılım değil düzgün açıklanması ve kullanıcıların varlığını bu hariç hakkında bilmek başka yolu yok. Görüntülediğiniz her listelenen program ve uygulama sonra kolayca herhangi bir yazılım şüpheli bulduğunuz ya da ilk etapta indirmek bile istemediğin seçimini kaldırabilirsiniz.

Hava korsanı onlar yalnızca, değil tüm bilgisayar sistemi hala onlar göz ardı edilmemelidir anlamına gelmez, tarayıcı bulaştırmak çünkü gerçek virüs olarak kabul değil iken. Tarayıcı korsanları zararsız değildir. Bir Truva atı ya da hatta ransomware gibi olası bir virüs enfeksiyonu uzakta bir tıklama olabilir! Hacker’ın tuzağına düşmek değil!

Ayrıca, tarayıcınızın performans sonunda düşecek, sık sık neden çöküyor ve Don. Bu herhangi bir iş üstünde senin bilgisayar imkansız hale getirecek. Siber suçlular web güvenliğinizi ve gizliliğinizi aşmaya izin verme! Çok geç olmadan bu kötü amaçlı parazit kaldırın! Bizim talimatları uygulayın ve bu tarayıcı korsanının bugün kurtulmak için nasıl öğrenin!

New Tab Mediasearch virüs kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan New Tab Mediasearch virüs kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

New Tab Mediasearch virüs–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *