Virüs Kaldır Net Proxy Auto (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Net Proxy Auto kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Net Proxy Auto kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Net Proxy Auto bilgisayar sisteminizi kolayca olmadan çalıştırabilirsiniz gereksiz bir hizmettir. Bu hizmet varlığını bir şey anlamına gelir-bir sataşmak adware bilgisayarınızı sızmış. Merak etme. Bu tüm sistemi hasar gücüne sahip olmadığından Adware gerçekten gerçek bir virüs kabul edilmez. Bunun yerine tarayıcılar hedefler. Bu kötü amaçlı yazılımlar için reklam oluşturma geldiğinde son derece iyi faaliyetleri. Ekran çok sayıda pop-up ile sel olacak ve özel fırsatlar, özel teklifler, kuponlar, satış, şeklinde sık sık yanıp sönen mesaj sahte güncelleştirme isteklerini, vb

Net Proxy Auto adware amaç için yeniden yönlendirmek için sponsor sayfaları oluşturmak için pay-per-click veya başına ödeme görünümü yöntemi ile gelir. Dahası, o bile bir müdahaleci reklam görüntülemek için izlediğiniz herhangi bir video duraklatma kadar ileri gidecek. Reklam içeriği, tarayıcınızın herhangi bir normal çalışma yapmak size yapamaz Net Proxy Auto malware will tarafından sağlanan.

Bilmeniz gerekenler adware gibi kötü amaçlı yazılımlar gibi düşünmek kadar gelişmiş olmasıdır. Yol üstünde senin PC kesmek olamaz. Erişim veren sendin. Evet, sen. Bu büyük olasılıkla sizin bilginiz dışında oldu. Net Proxy Auto Bu hizmeti gibi Adware bilgisayarınızda bile farkında olmadan yüklemeden içine kandırma bir yolu vardır. Sık sık olur bu ücretsiz paketlenmiş yazılım, sahte güncelleştirmeleri gibi spam e-postalar ve ekleri, şüpheli bağlantılar, [[Biz her zaman içerik Internet’ten yüklerken dikkatli olmak bizim okuyucu tavsiye 8]]
vs. Yükleme işlemi, zaten belirtilen içeriği üzerinde tam denetime sahip böylece gelişmiş tür software hediye veya her zaman için özel bir tercih etmek en iyisidir. Bu şekilde herhangi bir istenmeyen programları veya şüpheli ya da ilk etapta indirmek için asla amaçlanan gördükleri uygulamaları kolayca seçimini kaldırabilirsiniz. Biz de lisanslı ve güvenilir kaynaklardan gelen, güncelleştirmeleri edinmenizi öneriyoruz.

Adware kadar tehlikeli virüsler gibi Truva atları veya ransomware olarak olmayabilir ama bu onun yeteneklerini hafife almamalısın anlamına gelmez. Ücretsiz gezme, bilgisayarınızda kötü amaçlı bu parazit izin verme. Tüm sistemi aşırı yüklüyor ve çökmesini başlar kadar her gün, o daha fazla ve daha fazla reklam, oluşturmak. Böyle ağır reklam saldırıları sonucu ciddi zararlar kurtarmak mümkün olmayabilir turistik bilgisayarınıza yük. Reklamlar bu adware tarafından görüntülenen saymıyorum şüpheli ya da hatta tehlikeli üçüncü taraf web sitelerine yeniden yönlendirme.

Bu tür reklamlara tıklayarak ve böylece kar için diğer kişilerle paylaşabilirsiniz, kişisel verilerinizi çalmak üzere hackerlar izin web güvenliğini tehlikeye. Bu yüzden en kısa zamanda varlığını fark bu kötü amaçlı yazılımlar bilgisayarınızdan kaldırmalısınız.

Net Proxy Auto kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Net Proxy Auto–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *