Virüs Kaldır MyPoints Score (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

MyPoints Score kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu MyPoints Score kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

MyPoints Score online alışveriş için bir programdır. Alışveriş fırsatlar ve kupon çeşitli sağlar. Ayrıca, aracın web sitesi size bir şans ödüller almak için kaydolmak için seçeneği sunar. Aynı zamanda seyahat ve oyunları gibi bazı eğlence konuları kapsar. Videolar, anketler ve oyunlar özellikler. [[193 üzerinde]]’ın kayıt olabilirsiniz ekstra özellikleri kullanmak ve ödüller kazanma şansı için tamamlamak için resmi web sitesi. Site Facebook ve Twitter resmi sosyal medya hesapları vardır.

MyPoints Score süre kendi sitesine 2004 yılından bu yana aktif olmuştur iş 1996 yılından bu yana olduğu söylenebilir. Onun tarifine göre yargılamak, aracın iyi bir uygulaması gibi gelebilir ama böyle olmaktan uzak. Güvenlik uzmanları onun işlevselliğini bazı hataları fark etmiş. Özellikle, program istenmeyen pop-up reklamlar oluşturur. Onlar iyi görünebilir teklifi alışveriş çeşitli özelliği, ama onların kaynak siteleri doğrulanmamış. Bir reklam hangi yaymak malware güvenliği aşılan sayfalara neden olabilir. MyPoints Score diğer sorun insanların çevrimiçi etkinlik izler ve tarayıcılarına gizli tutulmalıdır bilgiler dahil olmak üzere, farklı türde verileri toplar var. Kaydedilen kullanıcı adı ve parolaları kaydedebilirsiniz. Bu veri suç niyetleri olan ilgili üçüncü taraflar satılmaktadır. Bu nedenle, MyPoints Score adware sınıflandırılır.

MyPoints Score olan mypoints.com adlı bir resmi web sitesi. Bu etki alanı aracı pazara kullanılır, ancak bir download bağlantı sağlamaz. Yine de, adware bilgisayarlara günlük olarak tüm dünyada yayın yapmaktadır. Bu isteyerek downloading ve installing belgili tanımlık kullanıcı dağıtılan için bir yol keşfetti nedenidir. MyPoints Score böylece o kendi hataları için açık olsun değil bilerek kendi web sitesinden kullanılamaz.

Belgili tanımlık adware demetleri ile diğer bilgisayar programı içinde yayılıyor. Çoğu durumda, aracın kendisi freeware ve shareware uygulamaları kurulum dosyasına birleştirir. Kullanıcıların karşıdan yükleyip herhangi bir güvenlik önlemi almadan için eğimlidir için bu tür programlar seçer. MyPoints Score hangi-ebilmek var installed isteyerek aldığınız programı ile paralel olarak ilave bir araç olarak gelir. Ek yazılım kendi Yükleme Sihirbazı çalışmaz. Sadece şartlar ve koşullar bölümünde belirtilir. Yanında kutusundan onay işaretini kaldırmanız gerekir. Bu yüzden sana hiç kullanıcı sözleşmesi okuma atlarsanız. Kendinizi herhangi bir gereksiz sorunlar yedek için güvenlik önlemleri en iyisidir.

MyPoints Score kendi ayarlarını işlemek için geliştirilmiştir. Adware kendisi sistem başlamak-yukarıya denize indirmek ve arka planda çalışır. O-ecek başlamak açılan reklam oluşturma, çeşitli ürünü fırsatlar içeren. Onlar son derece düşük fiyatlar ve indirimler sunacak. Reklamları açılır pencere ve pop-altında pencere eşiği, kupon kutuları, afiş, metin bağlantıları, bağlamsal, kayan, karşılaştırma, satır içi ve kayan reklam formlarda gelir. MyPoints Score onlara renkli ve özel yazı tipleri kullanın ve flash animasyonlar dikkatinizi çekmek için. Belgili tanımlık adware bağlantılar geldikleri hangi sitelerin açıklamadan reklam windows katıştırır. Onları takip ile güvenlik kumar.

MyPoints Score’ın tarihinde resmi web sitesi, bunun arkasında varlık MyPoints.com, Inc denir başkalarına açık San Francisco, Kaliforniya bir şirkettir. Hizmet (TOS) hükümlerine göre varlık insanlar yanında istimal karşılaşabilirsiniz herhangi bir sorun sorumlu tutulur. Bir reklam malware ile enfekte kendi kayıplarını örtmek gerekir. Bu yanlışlığı MyPoints Score bilgi–dan senin kaş toplayacaktır. Aracı’nı kullanarak, buna katılıyorum. IP adresiniz, e-posta ve fiziksel adresi, ülke kökenli, kullanıcı adları, parolalar ve diğer hassas verileri gibi gizli tutulmalıdır bazı ayrıntılar için belgili tanımlık adware üzerinizde toplayabilirsiniz veriler geçiyor.

Malware ile enfekte sistem ve hesaplarınızı kesmek önlemek için MyPoints Score en kısa zamanda kaldırmak gerekir. İşte işlemine yardımcı olmak için bir kaldırma kılavuz aşağı. El kaldırma yürütülmesi sonra makinenizin herhangi bir gizli diğer araçları adware’nın yardımı ile veya bu birlikte gizlice mümkün olup olmadığını kontrol etmek için bir AV bilgisayar programı ile otomatik taramayı yapmalıyız.

MyPoints Score kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni Başlat.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala MyPoints Score–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *