Virüs Kaldır Mountain Bike (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Mountain Bike başka bir tipik adware kullanma hangi iyi bilinen SuperWeb LLC aileden geliyor. Aynı şekilde anılan ailenin diğer üyelerine, sürede Mountain Bike infiltratlar olarak senin bilgisayar, o sık sık sistemin çöküyor neden ve size tarama oturumları önemli ölçüde yavaş yararsız açılan reklam tonlarını oluşturur. Ayrıca, bu reklam bazı şüpheli web sitelerine yönlendirmek ve ciddi kişisel güvenliğinizi tehdit. En kısa zamanda size onu üzerindeki varlığı fark bu nedenle, yapabileceğin en iyi şey Mountain Bike sistemden kaldırmaktır.

Mountain Bike reklam yazılımını Google Chrome web tarayıcısı üzerinde çalışmıyor gibi görünüyor çünkü Internet Explorer ve Mozilla Firefox kullanıcıları, genellikle hedefleniyor. İstenmeyen programı kendi resmi bir Web sitesi yok gibi virtual machine sızmak için çeşitli yöntemler kullanır. Aslında, Mountain Bike onay o installs kendisi üstünde senin PC, ama bu seni tutar anlamına gelmez güvenli götürelim. Aksine, böyle bir hile programı bile pop-up reklamlar monitörünüzün sel başlamak kadar sistem enfekte fark değil adware uygulamasıdır.

Çoğu kez, Mountain Bike gerçeğini çoğu bilgisayar kullanıcıları herhangi bir kurulum süreci boyunca giderken dikkat yoktur nedeniyle diğer freeware gizler. Akılda bu freeware sahip kez malware ile birlikte yeni yazılım sistemi kurarken çok dikkatli olmalıdır, aynı zamanda Yükleme Sihirbazı tarafından sağlanan koşul ve şartları okuyun. Diğer durumda, sanal makine üzerinde Mountain Bike gibi adware ile bitirmek çok muhtemeldir.

Aynı şekilde reklam-taraftar her uygulama için temel amacı, Mountain Bike varlığını devam etmek için kolay bir kâr etmektir. Bunu yapmanın tek yolu ürünleri ve hizmetleri kendi bağlı kuruluş üçüncü kişilerin teşvik etmektir ve sağladıkları reklamlar tarafından görüntülenir. Bir reklam’ü her tıklattığınızda, geliştiriciler Mountain Bike kolay para kazanmak. Ancak, bu bu reklamlar genellikle bozuk Web siteleri için yol ve PC kolayca malware ile enfekte çünkü çok tehlikeli olabilir. Bu nedenle, Mountain Bike sistemden kaldırılıyor önemle önerilir.

Ne yazık ki, başka bir önemli konu için Mountain Bike reklamlar ile ilgili ve bu program casus olarak hareket ve kişisel verileri çalmak için yeteneğidir. Böylece, birden fazla reklam o kadar tutma Mountain Bike üzerinde sakıncası yoksa değil olsa bile sistem kişisel güvenliğinizi tehlikeye atar. Bu nedenle, bu adware uygulama hemen silmek için ve herhangi bir diğer karşı bilgisayarınızı korumak için yapabileceğin en iyi şey içinde belgili tanımlık gelecek tehditler.

Mountain Bike virüs kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Mountain Bike virüs kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Mountain Bike virüs–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *