Virüs Kaldır Meganotify (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Meganotify

Meganotify virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Chrome, Firefox ve Internet Explorer için bu Meganotify virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

Meganotify tarayıcı korsanının Virüs ailesine ait. Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox, Internet Explorer ve Microsoft Edge gibi tarayıcılar her türlü etkiler. Bir kez senin kaş kaçırıldı, uzantıları, eklentileri veya araç çubukları ve ayarlarınızı ani bir değişiklik yetkisiz yüklemesi gibi garip bazı faaliyetleri fark başlayacağız. Ana sayfa ve yeni sekme sayfasına Meganotify .com yönlendirme tarafından değiştirilir.

Arama sağlayıcınız ile de aynı şey olur. Dahası, bu tarayıcı korsanının mesajları ve şüpheli ve hatta potansiyel olarak yönlendirebilirsiniz daha fazla yanıp sönen tacizkar reklamlar, açılır pencereler, sahte güncelleştirme isteklerini, özel fırsatlar, özel teklifler, kuponlar, ani bombardımanı
sorumludur tehlikeli üçüncü-eğlenti websites. Kötü amaçlı yazılım bu tür temel amacı PPC (Pay-Per-Click) gelir elde etmektir.

Tarayıcı korsanları birçok yönden dağıtılmış. Sık sık kullanıcılar bilmeden bu kötü amaçlı yazılım ile onların bilgisayar bulaştırmak. Bazı en yaygın yollarından biri dağıtım tarafından spam e-postalar ve ekleri, sahte güncelleştirmeleri, özgür yazılım demetleri, şüpheli bağlantılar, açılır pencereler ve reklamlar, şüpheli yönlendirir, torrent dosyaları ve daha fazlası. Hangi kullanıcı-ebilmek yapmak-gelecekteki tarayıcı korsanının enfeksiyonları önlemek için sadece resmi ve lisanslı kaynaklardan yazılım güncellemeleri almak emin olmaktır.

Remove Meganotify
The Meganotify Virus

Programları şüpheli internet sitelerinden indirme tavsiye edilmez, ama bunun için ne varsa, her zaman bir Custom/ Gelişmiş tip-in tesisat ne aslında bilgisayarınıza yüklendiğini kontrol böylece, tercih öneriyoruz. Bu şekilde, ilk etapta indirmek amacıyla asla herhangi bir istenmeyen yazılım kolayca seçimini kaldırabilirsiniz.

Birçok kişi bu tür kötü amaçlı yazılımlar, zayıflatmak tehlikeli değil deeming seçin. Emin, onlar aslında ne ekran müdahaleci reklam içeriği ile sel, ama o şüpheli yönlendirmeleri gizlenen potansiyel tehdit değil anlamına gelmez. Yanında tıkırtı üstünde onları, hatta bilmeden backdoors diğer daha da tehlikeli bir virüs için kolayca açabilirsiniz. Tarama geçmiş ve alışkanlıklar edinmek için kaçırmak yeteneği nedeniyle zaten göre elde edilen onlar özellikle mümkün olduğunca kullanıcıya çekici olmak için hedef çünkü herhangi oluşturulan reklam’i çok zordur sörf veri.

Tarayıcı korsanları bile erişmek için parola, banka hesapları, kredi kartı numaraları, IP adreslerini vb. gibi kişisel bilgileri ve üçüncü taraflar ile paylaşın. Özel verilerinizi tehlikeye istemiyorsanız, bizim talimatları uygulayın ve bu tarayıcı korsanının en kısa zamanda bilgisayarınızdan kaldırın.

Meganotify virüs kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Meganotify virüs–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *