Virüs Kaldır MapsTrek (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove MapsTrek

MapsTrek virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Chrome, Firefox ve Internet Explorer için bu MapsTrek virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

Haritalar Trek programın stumbled var? Kötü bir adware olduğunu bilmeli. Tüm en iyi yolları bulmak ve doğru yön sağlamak için söz yararlı ve meşru programı olarak ilan ederken, gerçek farklıdır. Bu o olduğunu iddia dışında bir şey var.

MapsTrek varlığı, bilgisayarınızda sadece baş ağrısı verecektir. Aslında ne yapacak özel fırsatlar, özel teklifler ve satış, kuponlar, iletileri, yanıp sönen sahte güncelleştirme isteklerini, vb görünecek pop-up’lar ve rahatsız edici reklamları ile bombardıman olduğunu. Onlar özellikle, adware tarafından zaten elde edilen web verilere göre hedef olacak. Tüm tarama geçmişinizi, alışkanlıkları, arama sorguları, hatta şifreleri, kredi kartı numaraları, IP adreslerinin bu kötü amaçlı yazılımlar tarafından görülebilir. Bu büyük bir güvenlik ve gizlilik ihlali olarak kanıtlamak.

Yazılım demetleri ve sahte adware dağıtım en yaygın anlamı vardır güncelleştirme istekleri. Böyle kötü niyetli yazılımın bulaşmasını spam e-postalar ve ekleri, sel eğe, şüpheli bağlantıları ve reklamlar, vb aşmamız mümkündür. Onlar yalnızca lisanslı ve güvenilir kaynaklardan gelen kendi yazılım güncelleştirmeleri aldığınızdan emin olmak için bizim okuyucu tavsiye ediyoruz.

Remove MapsTrek
The MapsTrek Virus

Sadece körü körüne güven şüpheli bir linke tıklayın sizi çağırıyor rasgele bir açılır pencere yok. Daha sık sık–dan değil, böyle açılır pencere iletilerini sahte olduğu ortaya çıkar. Ayrıca Internet’ten yazılım yüklediğinizde gelişmiş veya özel yükleme için gözle öneririz. Bu şekilde kolayca paket içeriğini görüntüleyebilirsiniz ve bile ile başlayan indirmek istedim herhangi bir gereksiz yazılım basit seçimini kaldırabilirsiniz.

Adware çok tehlikeli kabul. Sadece senin kaş, değil tüm bilgisayar sistemi bozar. Ancak, bu sadece senin PC üzerinde kalmasına izin anlamına gelmez. Bu kötü amaçlı parazit en kısa zamanda yo kaldırmanız gerekir onun varlığını saptamanı. Uzun süre kalır, daha fazla reklam oluşturur ve bu-ecek değil gitmek için tarayıcınızın iyi.

Er ya da geç makine o kadar reklamlar ve pop-up düzgün çalışması mümkün olmayacaktır aşırı. O gürültüyle çarpmak ve sık sık, herhangi bir tarama faaliyetleri imkansız hale dondurma. Huzurlu ve reklam ücretsiz bir tarama deneyimi için döndürmek istiyorsanız, bizim talimatları izleyin. Çok geç olmadan bu kötü amaçlı Haritalar Trek adware bilgisayarınızdan kaldırmak!

MapsTrek virüs kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan MapsTrek virüs kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

MapsTrek virüs–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *