Virüs Kaldır Maps and Directions (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Maps and Directions

Maps and Directions virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Chrome, Firefox ve Internet Explorer için bu Maps and Directions virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

Maps and Directions yararlı bir uygulama değildir. Büyük sözler yapar ama her konuda yetersiz kalıyor. Bu program yardım navigasyon sunuyor yararlı bir araç olarak bildirilir. İstenen hedef için en iyi, en güvenli ve en hızlı yol gösterir iddia ediyor. Gerçekte, olsa da, üstünde birisi-in bunlar söz teslim etmez. Maps and Directions aslında bir tarayıcı hijacker olduğunu ve asla herhangi bir şekilde sizin için yararlı olması gerekiyordu.

Program hırsızlar tarafından oluşturulmuş ve hırsızlar tarafından oluşturulan güvenli ve yararlı bir şey. Kendini düşünmeye aptal değil Maps and Directions yardımı olacaktır. Böyle olmaz. Eğer sen almak, sen-ecek almak tek şey sıkıntıdır. Kendine bir iyilik yap ve zararlı’nın kalış olabildiğince kısa kesti. Nerede saklandığını bulmak ve oracıkta silin. Uzun süre kalır, sen yüz daha fazla sorun. Hareket! Gecikmeler pişmanlık için yol.

Bir kez Maps and Directions girdi, dökme sorunları Başlat. Tarama deneyimi bir karışıklık olur. Kötü korsanının ayarlarınızı arkada çeşitli değişiklik yapmadan başlatır. Bile bile geçiş hakkında bilgi veren olmadan ana sayfası ve Arama Motorunuzun yerini alır. Artık patron değilsin çünkü fikrini artık alakalıdır. Gaspçı olduğunu ve o ne isterse yapar. O her zaman şüpheli sayfalarına yönlendirir. Ekran rahatsız edici reklamları ile sel.

Remove Maps and Directions
The Maps and Directions Virus

Tarayıcılar having problem herhangi bir içerik doğru şekilde görüntülenmesini ile başlayın. Senin makine bile çevrimdışı iken düşük performans başlar. Uygulamaları yüklemek için sonsuza dek sürer. Sistem çöker ve zaman zaman donuyor. O bile hangi, sırayla, veri kaybına neden yeniden doğmuş gibi. Ancak, bu sadece senin sorunlar değildir. Oldukları gibi rahatsız edici olarak, kötü gölgelerin içinde happing bir şey var.

Korsanının üzerinde casusluk yapıyor. Online her hareketini izler ve -ebilmek bulmak tüm önemli verileri kaydeder. Onu yeterince toplanan gördüğü zaman, daha sonra o gönderir için tüm bu Yayınlanan cybercriminals. Bu yabancılar gündemler ile özel bilgilerinizi tutmak ve onlar-ebilmek kullanma onları ne için uygun gördükleri. Bir şey bilmiyor. Ne için kullanıyorlar olursa olsun, bir acı olacak.

Bunun olmasına ama bulmak ve çok geç olmadan korsanının silmek izin vermeyin. Enfeksiyon her saniye gemide sorunlara neden için kullanır. Bu hoş görmeyiz. Senin kendi makine üzerinde tahribat wreaking iken tembel tembel oturmak yok. Kendi eline almak ve geri dönülmez bir zarar için yönetir önce zararlı silin. Bunu el ile yapmak için bu makalenin sonundaki ayrıntılı talimatları izleyin ve haşere kurtulmak. Ne kadar çabuk öldü daha iyi. Tereddüt etmeyin. Senin çıkmaz her dakika kötüleşir!

Nasıl Maps and Directions olsun? Ne yazık ki, gemide korsanının izin olan sendin. İzniniz olmadan giremezsiniz ve belli ki, sen de verdin. Yine de kendine çok sert olmayın. Parazit için açıkça izin yok. Zor yöntemleri ve en önemlisi, acele, oyalama ve dikkatsizlik dayanır. Eğer yeterince dikkatli değilseniz, tuzağa düşmek ve yüzüne yatıyor. Alışkanlıklarınızı değiştirin. Daha uyanık olmak. Şüpheli bir şey üzerinde (bir e-posta, reklam, link, sayfa, sel, güncelleştirme, vb) düğmesini iki kez tıklatmak önce her zaman düşünün Enfeksiyonlar, ihmal için dua et. O olmadan, hiçbir yöntem çalışmak yeterince iyi. Değil sağlamak. Kolay bir hedef yara değil. Tam tersini yapıyorsun. Dikkatli olun ve bilgisayarınızı korumak.

Maps and Directions virüs kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Maps and Directions virüs–dan senin kaş çıkarmak değil? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *