Virüs Kaldır Logic Cramble (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Logic Cramble virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Chrome, Firefox ve Internet Explorer için bu Logic Cramble virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

Logic Cramble adware kategorisinde düşüyor kötü amaçlı bir program, bir örnektir. O reklamı olmasına bir s üstünde senin bilgisayar için yararlı bir araç, bu en iyi fırsatları ve satış internette bulmanıza yardımcı olmak vaat ediyor. Gerçek hayatta böyle bir şey yok. Ekran ile çok sayıda reklam ve açılır pencereleri özel fırsatlar, özel teklifler, kuponlar, yanıp sönen mesaj, sahte güncelleştirme isteklerini, şirket ile bombardıman reklamlar genellikle şüpheli ve hatta tehlikeli üçüncü kişiye yönlendirme vb

Kurbanın bilgisayar zarar verebilir Web siteleri. Olay şu ki, Logic Cramble bu adware alışkanlıkları ve arama sorguları, Kullanıcı tıkırtı üstünde büyük olasılıkla hedeflenmiş reklam içerik oluşturmak için sörf web geçmişinizi izlemek mümkün. Burada ana amaç PPC (Pay-Per-Click) gelir oluşturmaktır.

Çoğu zaman, adware ücretsiz demetleri yazılım, aynı zamanda sahte güncelleştirmeler, şüpheli bağlantı ve reklamlar ve spam mesajlar aracılığıyla dağıtılmış. Bir gelecekteki adware bulaşmasını önlemek için bir yol aramak web etkinliklerinize yakın ilgi ödemek zorundadır. Yalnızca lisanslı ve güvenilir kaynaklardan gelen yazılım güncelleştirmelerini almak önemlidir. Sadece körü körüne güven kuşkuyla belirli bir program veya uygulama güncelleştirmek için bir düğmeye tıklayın sizi çağırıyor rasgele bir açılır pencere yok.

Internet’ten içerik indirdiğinizde özel veya Gelişmiş yükleme işlemi için tercih için bizim okuyucu tavsiye ediyoruz. Bu şekilde kullanıcı-ecek muktedir hangi yazılımı bilgisayar sistemi için erişim verilir üzerinde tam denetime sahip. Herhangi bir program veya uygulama yoksa bile ilk etapta indirmek istedim için şüpheli görürseniz, PC’NİZDE yüklenmez bu yüzden size sadece, seçimini kaldırabilirsiniz.

Not Bu adware gerçek bir virüs değildir önemlidir. Yalnızca, tüm bilgisayar sisteminize tarayıcı bulaşan olmasıdır. Ancak, bu zararsız olduğu anlamına gelmez. Aslında, uzun süredir kendi cihazlara izin verirsen bazı ciddi sorunlar neden olabilir. Neden bu kötü amaçlı parazit olarak kaldırmak çok önemli yakında sanal makine üzerindeki varlığı olarak algılayan vardır. Logic Cramble adware Reklam büyük miktarda oluşturur çünkü bir noktada tarayıcınızın onlarla çok fazla yüklenmiş alacak ve düzgün çalışması mümkün olmayacaktır. Kullanıcılar Internet üzerinde bir şey yapıyor sorun yaşayabilirsiniz.

Aslında, internet hızı azalır ve tarayıcının genel performansını de. O gibi kişisel bilgileriniz yararlanmak için bu kötü amaçlı yazılım için mümkündür ama için parola, oturum açma kimliği, banka hesap bilgileri, kredi kartı numaraları, IP adresleri sınırlı değildir, vb hackerlar bu tür bilgiler değer ve sık sık diğer üçüncü şahıslarla paylaşır kar için. Normal ve reklam ücretsiz bir tarama deneyimi için döndürmek istiyorsanız, nerede güvenliğinizi tehlikeye değil, biz nasıl başarılı bir şekilde bu kötü reklam yazılımı bilgisayarınızdan kaldırmak bizim talimatları izleyin öneririz.

Logic Cramble virüs kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Logic Cramble virüs–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *