Virüs Kaldır Kolnewsupdate.info (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Kolnewsupdate.info

Kolnewsupdate.info Web sitesi, bilgisayarınızdaki zararlı etkinlikleri bir sonucudur. Sayfayı tarayıcınızda görünen tutar, bu kötü bir parazit adware kategorisinden aygıtınız istila etti demektir. Bir kere bu haşere tarayıcınızın kendi evinde çağırır, gerçek sorun başlar.

Adware web ayarlarınızı değiştirme yeteneğine sahiptir. Gölgeli apps, uzantıları ve araç çubukları sizin onayınız olmadan da yükleyebilirsiniz. Ama hepsi bu değil. En kötü bir adware enfeksiyon oluşturacak olan reklamları büyük miktarda etkisidir. Hasta’var olmak daha tıklayın olasılığı içerik sağlayacak emin olmak için parazit online aktivite izleyen ve gözatma geçmişinizi ve aramalar gibi web veri toplamak. Bu bilgiler ile mutlaka dikkatinizi çekecek hedefli reklamlar sağlamak mümkün olacaktır.

Adware pay-per-click yöntemi yoluyla gelir oluşturmak için programlanmıştır. Yani, her tıklama için yapmak terfi içeriği, parazit ödemesi yapılacak. Daha fazla reklam görüntülenir, gelir getirici daha iyi şans. Adware ile şu ki, sadece o-ecek göstermek sponsor sayfa sayısı hakkında umurunda değil. En iyisi sen bu tür reklamlara, sen tehlikeli bir kaynak için bilgisayarınıza zarar vermek isteyen gönderileceklerdi bir şans olduğu sakınmak böylece onları, doğrulamaz.

İyi haber ise, kendinizi vermediğiniz sürece o adware bilgisayarınıza erişim elde edemezsiniz. Anlamı, PC’NİZDE yolunu kesmek olamaz. İstila için izniniz gerekiyor. Sık sık, kullanıcıların bilgisayarlarında bilmeden kötü amaçlı yazılım yükleyin. Onlar bir yüklemesine şartları ve koşulları veya seçtikleri işlem modu dikkat olmadan acele olur.

Remove Kolnewsupdate.info
The Kolnewsupdate.info Virus

Orada herhangi bir gizli programları veya uygulamaları ve hızlı yükleme için tercih ettik ek yazılıma otomatik olarak yüklenir, düzgün bir şekilde size için ifşa olsa bile demektir. İsteğe bağlı hiçbir teçhizatları senden gizli emin olmak için Kur Sihirbazı’nda Gelişmiş veya özel modu seçmeniz gerekir. Bu büyük olasılıkla kötü amaçlı yazılım, kılık değiştirmiş olarak görüyorsun, herhangi bir bonus içerik seçimini kaldırın. Diğer yolu için cihazınızda gizlice adware spam e-postalar, sahte güncelleştirmeleri, torrent dosyaları ve gölgeli bağlantıları vardır.

Adware tarayıcınızın sisteminize ciddi zarar verebilir. Tarayıcınıza her gün oluşturulur ağır reklamlar sayesinde, ahşap kaplama, yavaş internet hızı gibi sık app çöker yaşamaya başlayacağız. Boşta kalmak ve bu tehlikeli parazit karşı davranma, tamamen senin örümcek ağı kaş yok edecek ve kimse ama kendinizi suçlu olacak. Uzun gecikme, daha kötü durumunuza alırsınız.

Reklamların sayısı her geçen gün büyümeye devam edecek ve daha agresif almaya gidiyoruz. Bu kötü amaçlı yazılımlar kalmak uzatmak Eğer online gizliliğinizi ve güvenliğinizi kesinlikle tehlikeye. Bir kez daha tarayıcınızın kontrolünü yeniden kazanmak ve korumak senin kişisel ve finansal veri hackerlar ellere düşmesini tek yolu üstünde senin PC varlığını tespit olarak bu siber sıkıntı kaldırmaktır.

Kolnewsupdate.info kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Kolnewsupdate.info–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *