Virüs Kaldır Holbrooked.top (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Holbrooked.top

Holbrooked.top virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Chrome, Firefox ve Internet Explorer için bu Holbrooked.top virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

Tarayıcınızın yeni eklentileri, uzantıları ve ilk etapta hiç yükleme hiç hatırlamıyorum var araç çubuklarının varlığı gibi ilgili sıradışı bir şey fark ettik, dertte olabilir. Böyle kaş kaçırmak için tipik davranıştır. Ayrıca özel olanlar için ana sayfası ve arama motorunuzu değiştirme seçeneğine sahipsiniz ve ekran istenmeyen reklam içeriği ile sel oldukça iyi.

Holbrooked.top yönlendirme tarayıcınızın kaçırıldı yapılmış açık bir işarettir. Bu kötü amaçlı yazılımlar temel amacı kullanıcı tıkırtı üstünde en yüksek olduğu reklam tür üretmektir. Böyle bir görev kaçırmak kolayca tarama geçmişi, alışkanlıkları ve arama sorgularınızı elde etmek, aynı zamanda çünkü geçerli web etkinliğinizi izlemek mümkündür.

Tarayıcı korsanları birçok şekilde dağıtılabilir. Çalıştırılabilir dosyalar, sahte güncelleştirmeleri, ücretsiz yazılım demetleri, torrent dosyaları, vb ve sık sık bu tür kötü amaçlı yazılım spam e-posta iletileri aracılığıyla bilgisayarınızın sistem sızmak, e-posta ekleri yapabiliyor. Olası kötü niyetli yazılımın bulaşmasını önlemek için kullanıcıların yapabileceklerini yazılımlarını ve lisanslı güvenilir kaynaklardan gelen güncelleştirmeleri ve onları güncelleştirme işlemini başlatmak için bir bağlantıyı izleyerek çağıran bir şüpheli pop-up değil sadece körü körüne güven olduğunu.

Remove Holbrooked.top
The Holbrooked.top Virus

Ayrıca, bir özel veya yükleme, gelişmiş türü üzerinde programlar ve daha önce bahsedilen paket uygulamalardan aslında, bilgisayarınızda yüklü üzerinde tam denetime sahip böylece için tercih her zaman iyidir. Tek yapmanız gereken sadece gereksiz ya da ilk etapta indirmek için asla amaçlanan gördükleri herhangi bir şüpheli görünümlü yazılım kaldırın.

Holbrooked.top korsanının ekran reklamlar, açılır pencereleri, özel fırsatlar, özel kuponlar ve teklifler her türlü ile sel, güncelleştirme isteklerini, mesajlar, şüpheli ve hatta tehlikeli üçüncü taraf web sitelerine yeniden yönlendirme vb yanıp sönen sahte.

Hiçbir şey istediğiniz korsanlara karşı bir arka kapı açma uzak bir tıklama olabilir ama kişisel bilgilerinizi çalmak için veri gibi parolalar, IP adresleri, banka hesapları, kredi kartı numaraları, vb ve kar için kişi ile bu bilgileri paylaşmak. Bu senin de başına gelmesini istemiyorsan, biz en kısa zamanda bu tarayıcı korsanının kaldırma işlemine devam etmeden öneririz.

Holbrooked.top virüs kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Holbrooked.top virüs–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *