Virüs Kaldır HidenGate (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

HidenGate virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Chrome, Firefox ve Internet Explorer için bu HidenGate virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

HidenGate reklam görüntüleme tarayıcılar çevirmek amaçlamaktadır bir adware ilgili parazit araçları. Hiçbir web uygulaması zararlı etkisi için bağışıklık olduğunu. Firefox, Chrome, kenar, Safari, Explorer, Opera – cyber zararlı her tarayıcı bilgisayarınızdaki saldırır. En kısa zamanda bu işgal etti, o-ecek başlamak-birden fazla müdahaleci reklam oluşturmak. Yükseltilen içeriğinin büyük bir miktar tarama deneyimi tam cehenneme dönecek.

Olan, dedi içeriğine yaptığınız her tıklama için bu adware ödemesi yapılacak. Kar için şansını artırmak için kötü amaçlı yazılım daha iyi üstünde senin perde-ecek gözükmek reklam içeriği özelleştirmek mümkün olur, böylece gözatma geçmişinizi, arama sorgularını ve dalga köpüğü alışkanlık, gibi web veri çalacak. Adware bile bilginiz ve izniniz olmadan tarayıcınızda eklemek-ons, araç çubukları veya apps gibi şüpheli yazılım yüklemek anormal değildir.

Adware en çok gizler arkasında spam e-postalar ve ekleri, sel eğe, freeware, sahte güncelleştirme iletileri, virüslü bağlantıları ve reklamlar, vb ne süre browsing belgili tanımlık enterne tıklattığınız için yakın dikkat etmeniz çok önemlidir. Yaklaşık tıklayın üzere olduğunuz reklam gerçekte yasal olduğunu düşünebilirsiniz, bu öyle olmayabilir. Çok iyi bir reklam görünüyor görmek doğru olması için en sahte olma olasılığı yüksektir.

Yükseltilen bu içeriğin içinde cazibesine ve tehlikeli olabilecek bir kaynak yeniden yönlendirme amaçtır. Bu, bilgisayarınıza arka kapı açmak ve kişisel bilgilerinizi çalmak kesmek için mükemmel bir yoldur. Bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılım türleri ile bulaştırmak ve diğer kötü niyetli tehditler başlatmak için ne kadar kolay olacağını saymıyorum bile.

HidenGate adware göz ardı etmektir. Doğru o sadece onun saldırı sadece tarayıcılara azaltır, ancak bu zararsız olduğu anlamına gelmez bu yana birçok kullanıcı tarafından bir gerçek ‘virüs’ olmak kabul edilmez. Gördün mü, artık bu parazit dolaşmak için tarayıcınızda daha gölgeli reklamlar ücretsiz bu üretmek mümkün olacak ve böylece kaçınılmaz yükseltilen içerik ile aşırı yüklü tarayıcı olacak izin verilir. Er ya da geç, o-ecek başlamak-çökmesine ve dondurma, kez, komutlarını cevap mümkün değil varlık noktası için.

Bir noktada, tarayıcınız tamamen çalışmayı durdurur. Tüm bu kötü reklam yazılımı kötü niyetli faaliyetleri durdurmak için hiçbir şey yapmadı çünkü. Uyarı. Hiçbir zaman atık ve çok geç olmadan bu tehlike, kurtulun! Böyle malware senin bilgisayar tavizler çevrimiçi güvenliğinizin ve gizliliğinizin sahip.

HidenGate virüs kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala HidenGate virüs–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *