Virüs Kaldır Gate Snapper (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Gate Snapper

Gate Snapper başka bir tipik adware kullanma hangi iyi bilinen SuperWeb LLC aileden geliyor. Aynı şekilde anılan ailenin diğer üyelerine, sürede Gate Snapper infiltratlar olarak senin bilgisayar, o sık sık sistemin çöküyor neden ve size tarama oturumları önemli ölçüde yavaş yararsız açılan reklam tonlarını oluşturur. Ayrıca, bu reklam bazı şüpheli web sitelerine yönlendirmek ve ciddi kişisel güvenliğinizi tehdit. En kısa zamanda size onu üzerindeki varlığı fark bu nedenle, yapabileceğin en iyi şey Gate Snapper sistemden kaldırmaktır.

Gate Snapper “yığılmayı üzerinden gitmek için” yardımcı olacak yararlı bir uygulama olarak yükseltilir. Ancak, ne zaman daha derin araştırma, bu tamamen işe yaramaz ve potansiyel olarak istenmeyen program gibi görünür. Böylece, seni üstünde senin PC tutar değil.

Kendi – gatesnapper.com resmi bir Web sitesi sahip olmasına rağmen ana Şu anda açamıyor. Bu gerçeği göz önüne alındığında, bir sonucuna varabiliriz Gate Snapper virtual machine bilginiz olmadan girmek için başka bir yöntem kullandı.

Çoğu zaman, adware programlar sistem üstünde senin PC gerekmez diğer uygulamaları bir grup ile birlikte girin. Yeni freeware sistem üzerinde yüklemek ve şartlar ve koşullar Kur Sihirbazı tarafından sağlanan duyuyor musun bu genellikle olur. O zaman her şey acele ile kabul ve adware programının içine senin PC sağlayın.

Ayrıca, ücretsiz sistem optimize veya tarayıcılar tanıtımı bazı reklamınızı tıkladınız bir olasılık var. Erişmek ya da download, içerik ile yeterince dikkatli değilseniz her durumda, ne durumda olursa olsun, sen kesinlikle zararlı yazılım bilgisayarınızda sona erecek.

Remove Gate Snapper
The Gate Snapper Virus

Sadece her reklam-taraftar gibi uygulama, temel amacı, Gate Snapper varlığını devam edebilmek için kolay kâr etmektir. Bunu yapmanın tek yolu ürünleri ve hizmetleri kendi bağlı kuruluş üçüncü kişilerin teşvik etmektir ve sağladıkları reklamlar tarafından görüntülenir.

Bir reklam’ü her tıklattığınızda, Gate Snapper geliştiricileri para kazanmak. Ancak, bu bu reklamlar genellikle bozuk Web siteleri için yol ve PC kolayca malware ile enfekte çünkü çok tehlikeli olabilir. Bu nedenle, Gate Snapper sistemden kaldırılması önerilir.

Burada iyi haber Gate Snapper kaldırma zor bir işlem değildir. Onun reklam yanında program otomatik olarak veya el ile silebilirsiniz. Kaldırma işleminin herhangi bir yardıma ihtiyacın olursa, bu makalede manuel talimatları takip edebilirsiniz. El kaldırma tamamlamış olsa bile, yine de, hala tüm mevcut tehditlere tamamen çıkarılmış olduğundan emin olmak için meşru antimalware aracı bilgisayarınızla taramak var. Güvenlik Aracı bulun ve olası istenmeyen programları silmek ve olacak gelecekte zararlı yazılımlara karşı sisteminizi korumak.

Gate Snapper virüs kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Gate Snapper virüs kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Gate Snapper virüs–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *