Virüs Kaldır GamesMuze Start (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

GamesMuze Start kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu GamesMuze Start kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

GamesMuze Start tarafından Goamuze.com bir sinir bozucu adware enfeksiyondur. Çevrimiçi deneyiminizi en iyi teklifi ve fırsatlar gösteren ve sağlayan hızlı ve doğru arama sonuçları artıracaktır yararlı bir araç olarak tanıtıldı. Gemide, var için mükemmel bir asistan gibi sesler? Sadece bu şeyler rağmen eğer doğruysa. Çünkü onlar değil.

Dediğimiz gibi GamesMuze Start bir adware ve adware parçalar yok geliştirilen için yararlı olacağı. Hackerlar onları onların kötü amaçlı olarak hizmet oluşturun. Senin için ancak, iyi bir adware değil. Ama baş ağrısı ve unpleasantries hiçbir şey getiriyor. Tüm tarama parazit ile başlar ama her gün ile durum kötüleşir. Artık zararlı, sen daha fazla sorunlarla karşı karşıya kalır. Yani, silin. Parazit, GamesMuze Start en tehlikeli türü olmadığı halde hala tehlikeli ve göz ardı. Onu bulup olabildiğince çabuk silin.

Enfeksiyon tarayıcılar reklamları ile basar. “GamesMuze Start tarafından desteklenmektedir” reklam görüyor musun? Biz istiyorsundur. Ve zaman geçtikçe daha fazla ve bunların daha fazla görmeye başlamak. Her zaman ekranınızın tamamını online diyelim reklamlara tüm şekil ve formları ile kaplıdır. Kuponlar, fırsatlar, teklifi, metinler, afiş, açılır pencereler, video reklamları, vb ve vb. Web sörf imkansız bir görev haline gelir. Sen are seyir için bir şey bulamıyorum. Bunun yerine reklamları görmek. Reklam yazılımını da ek sekmeler, pencereler ve aniden açılır. Ve sürekli Goamuze.com sayfa görüyorsanız. Başka bir sayfa yükleme çalışıyorsanız bile, kendisine her zaman yönlendirildi.

Tabii ki, de sadece şüpheli olarak diğer sayfalarını ziyaret etmek zorunda kalırlar. Olarak muhtemelen tek bir tıklama ile alabileceğiniz enfeksiyonları ile trimming söylemeye gerek yok, onlar güvenilir olamaz. Ancak, online faaliyetleri bozma adware en kötüsü değil. Zararlı da güvenliğiniz tehlikeye atıyor. Bu casusluk ve her şey sizin izlemek için programlama izler. Ama sadece gözlemleyerek ile razı değil.

Belgili tanımlık adware de her şeyi kaydeder ve yeterince sahip karar verdiğinde, bu sahtekarlardan arkasında gönderir. Soru şu ki siber özel ayrıntılarını ele izin verecek olan adım gidiyorsun ve onları korumak? Bundan iyi bir şey gelebilir. Senin için değil en azından. Doğru olanı yapmak ve hala şansınız varken reklam yazılımını kaldırın. El ile yapmak için bizim kaldırma kılavuzu kullanın.

Nasıl adware girdiniz mi? Bu haşere izniniz olmadan içeri giremeyiz. Başka bir deyişle, izni yok, hiçbir giriş. Yeşil ışık veren hatırlıyor musun? Muhtemelen değil ve henüz, işte. Belgili tanımlık hastalık seni oyuna getirdi. Hala onaylamanız için sordum ama çok şaşırmış ve dikkatsiz kalmayı sürdürüyor fark etmemiştim. Bu senin ihmal yararlandı ve tabii ki, eski ama altın hileci kullanılmış.

Bozuk sayfalar, üçüncü taraf reklamları, freeware, spam e-postalar, sahte program güncellemeleri, vb hakkında konuşuyoruz. Senin makine güvenli tutmak istiyorsanız, uyanık olmak gerekir. Güncelleştirmeleri bir örnek alalım. Java iken aslında güncelleştirmekte olduğunuz, kötü amaçlı yazılım yükleme düşünebilirsiniz. Enfeksiyonları genellikle meşru olarak program güncelleştirmelerini dupe kullanıcılar için kılık. Daha dikkatli olmak ve körü körüne her şeyi ile ilk okumak için rahatsız olmadan aynı fikirde değilim. Davetsiz misafir girmesini önlemek tek yolu bu.

GamesMuze Start kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan GamesMuze Start kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala GamesMuze Start–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *