Virüs Kaldır FileRepMetagen (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

FileRepMetagen kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu FileRepMetagen kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Senin tarayıcılardan birini her açışınızda sayısız reklam görüyor musun? Online faaliyetleri sürekli yönlendirmeleri tarafından kesilir? Bu soruların cevabı “Evet” ise, Haberler iyi değil. FileRepMetagen böyle bir sorun neden olan parazit türüdür. Bu bir adware uygulama ve ne adware zararlıları yapmak için programlanmış ile muhtemelen biliyor musun. Ayrıca muhtemelen onlar ne kadar sinir bozucu olduğunu biliyorum. Belgili tanımlık adware tarayıcılar ayarları geri bu ayarları değiştirmesini engeller ise kesintisiz karışıklık. Ayrıca tüm tarayıcılar etkiler ve ne olursa olsun, en sevdiğim ise, hala enfekte. Bu gemide adware olduğu sürece kullanmak için bile bir tek güvenilir tarayıcı yok anlamına gelir.

Bununla bir şey koymayın. Olağandışı yönlendirmeleri ve Çığ reklam fark başlar başlamaz, nedenini aramaya başla. FileRepMetagen adware sisteminizde bulursanız, oracıkta kaldırmak için tereddüt etmeyin. Zararlı hoş konuk için yapmaz. Aslında, hiçbir şey getiriyor iyi olursa olsun. Nerede saklandığını bulduktan sonra hemen kaldırmak ve gelecekte öz Şükran kazanmak.

Ancak, adware yoksayarsanız, senin çıkmaz her geçen gün daha da kötüye devam eder. Her bu kadar dokunuş bir tarayıcılar zaman, sen kesintiye ve daha önce hiç görmediğiniz bir sayfaya yönlendirildi. Bunun dışında ziyaret etmek yönetmek her sayfa tamamen reklam tüm şekil ve formları ile ele alınacaktır. Bile yer hangi reklam ücretsiz eskiden afiş, Kuponlar, fırsatlar, metin, video reklamlar ve hemen hemen başka bir biçimde aklınıza gelebilecek reklam ağır olacak. Ne olursa olsun, bu reklamların won’t go away. Aksine. Bu sayılarda büyümeye devam edecek ve onlar-ecek var olmak daha fazla müdahaleci. Neden? Hackerlar onları belirli siteler için web trafiği artırmak ve pay-per-click gelir elde kullanılan çünkü. Senin her tek tıklama bir reklamı crooks cepler doldurur. Onların sponsor ol. Dahası da var, yine de.

Onların sponsor olma ve onlara sizin pahasına kar yapmak yardım dışında Ayrıca makinenize malware riski ortaya çıkarmak. Reklamlar ve bağlantılar seni görmek en bozuk ve enfeksiyonlar getiriyorlar. Bazen tek bir tıklama için yeter bu enfeksiyonlar sisteminizin girmek için izin vermek için. Bu ister misiniz? Bilgisayarınız zaten acı ve tek bu adware nedeniyle düşük performans unutmayın. Her zaman kalıyor. Çöküyor ve Don. Tarayıcınızın de dondur. Ne olacağını hayal daha fazla parazit yanlışlıkla yüklerseniz. Tüm online kesintiler ve çevrimdışı arıza ile koyamazsınız gibi bilgisayarınızın kullanılamaz hale uzun sürmez. Tereddüt etmeyin. Zararlı kaldırmak ve tarama etkinliklerinizi normale döndü bizim kaldırma kılavuzu kullanın.

Nasıl FileRepMetagen mi senin makine girmek için? Kez web üzerinden ücretsiz programlar indiririm? Evet ise, özel veya Kur Sihirbazı’ndaki temel ayarları seçebilirim? Temel seçenekler genellikle seçerseniz, alışkanlıklarınızı değiştirin. Biliyorsun asla başka ne için özgün app istediğiniz bağlı olabilir ve temel seçenekleri ile her şey otomatik olarak yükleniyor. Özel ayarlar, öte yandan, tüm Ayrıca bağlı programlar görmek ve onları yüklemeyi bitirmeden önce seçimini kaldırmak izin verir. Bir dahaki sefere bir programı yüklerim. Biraz ekstra zaman ve dikkat gelecekteki sorunları ton kurtarabilir.

FileRepMetagen kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Tip msconfigve vurmak girmek.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala FileRepMetagen–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *