Virüs Kaldır Fastsearch.mobi (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

Fastsearch.mobi kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Fastsearch.mobi kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Tarayıcınızın son zamanlarda garip davranıyor? Bir şey Fastsearch.mobi Web sitesinde endişelenmeye hakkım üstünde senin perde, alan tutar. Görünen o ki tarayıcınız tarafından kötü bir gaspçı sızmış. En kısa zamanda bu parazit kendisi web platformu kurar, bu misyonunu gerçekleştirmek için gerekli olan gerekli ayarları değişiklik yapmak devam edecek. Ne olursa olsun şüpheli uygulamalar veya uygun gördüğü araç çubukları yüklemek için ve sizin bilginiz ve izniniz olmadan bunu yerine getirecektir. Dahası, gaspçı, tarayıcınızın bir reklam görüntüleme aracında dönecek.

İnfiltrasyon, Fastsearch.mobi kısa bir süre sonra birden çok reklam farklı formlarda-pop-up’lar, metin, afiş oluşturma ve uyarı iletileri yanıp sönen-ecek başlamak. Bu terfi içeriği özel olarak kullanıcıya daha çekici görünmesini hedef olacak. Nasıl? Hepsi onun kurbanın çevrimiçi etkinliğini izlemek için ve geçmiş ve arama sonuçları tarama gibi web veri toplamak için korsanının’ın yeteneği sayesinde oldu. Bunun arkasındaki temel amacı pay-per-click gelir oluşturmaktır.

En yaygın demek tarayıcı korsanının dağıtım için özgür yazılım demetleri, sahte güncellemeleri, virüslü reklamlar ve bağlantılar, sel eğe, spam e-posta mesajları, e-posta eklerini ve yürütülebilir dosyaları, vb. içerir. Bir tarayıcı korsanının izniniz olmadan işgal cant söz etmek çok önemlidir. Bu demektir ki, bir yerlerde, bir şekilde, onu access bilgisayarınıza verdiğini.

Oftentimes, ne zaman bu kadar aceleci ve hızlı yükleme için tercih olur. Büyük hata. Bu şekilde herhangi bir malware ek yazılım olarak gizli ise sen sadece onun varlığından habersiz olmayacak ama aynı zamanda otomatik olarak ilk etapta kurmak istediği programı ile birlikte erişim verecektir. Bunun yerine, özel veya Gelişmiş modu Kurulum Sihirbazı’nda seçmelisiniz. Kolayca herhangi bir isteğe bağlı teçhizatları görüntüleyebilir ve onları işaretini kaldırın böylece yaparak, yani PC işgal değil.

Tarayıcı korsanları zararsız değildir. Bizim uyarı kulak ve buna karşı hareket veya sorunları karşısında olacak. Parazit kalmak için izin daha fazla zaman daha fazla terfi içerik içinde sayısı artacak. Bu kaçınılmaz olarak yakında tüm yolunda atılmış reklamları görüntüleyen zorluk yaşamaya başlayacak tarayıcınızın etkiler. Bu uzun çökmesini ve lagging başlar bağ ve bir noktada, hatta tamamen durmasına olmayacak. Bir tarayıcı korsanının tavizler çevrimiçi güvenliğinizin ve gizliliğinizin sahip. Hacker sizin kişisel ve finansal bilgilerinizi-ellerini uzak tutmak için çok geç olmadan bu parazit kaldırmanız gerekir!

Fastsearch.mobi kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Fastsearch.mobi–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *