Virüs Kaldır Epic Search (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Epic Search

Epic Search virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Chrome, Firefox ve Internet Explorer için bu Epic Search virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

Ana sayfa ve arama motoru son zamanlarda yerini almıştır? Ne bu sıradışı tarayıcı davranışa neden bir fikrin var mı? Biz cevap var-çünkü tarayıcınızın kaçırıldı. Sık sık EpicSearch.in Web sitesine yönlendirildi eğer bu başka bir kötüye işarettir. EpicSearch.in yeniden yönlendirme, tarayıcı korsanının bilgisayarınızda pusuda açık bir göstergesidir. Bu kötü amaçlı yazılım yeteneğine sahip birden çok reklam-pop-up’lar, metin, afiş, üretme

vb yapılmasının amacı nedir? Ödeme tıklama başına gelir oluşturmak için. Ve kazanan bir stratejidir. Kurbanın kişisel bilgi edinme korsanının’ın kafasından uzaklaştırma becerisi sayesinde, bu reklamlar gözatma geçmişini göre özelleştirmek ve arama sorguları Kullanıcı. Sanki tüm bu yeterli değil, tarayıcı korsanları da tarayıcı ayarlarını değiştirin ve bile şüpheli eklentileri, eklentileri ve kötü niyetli görevlerinin yardımcı olabilir araç çubukları yüklemek bilinmektedir.

En yaygın korsanının dağıtım araçlarının spam e-posta mesajları, e-posta eklerini ve çalıştırılabilir dosyalar, sahte güncelleştirme isteklerini, ücretsiz yazılım demetleri, bozuk bağlantıları ve reklamlar, vb. Bilgisayarınızdaki bir programa güncelleştirmek için bir bağlantı takip etmeni çağrısı bir pop-up üzerine rastlamak Eğer tıklayarak karşı tavsiye. Daha sık sık–dan değil, bu tür bağlantılar bilgisayarınıza zarar etmeye şüpheli sayfalarına yönlendirin.

Remove Epic Search
The Epic Search Virus

Biz lisanslı ve resmi kaynaklardan yazılım güncelleştirmeleri için güvenerek öneririz. Dahası, gerçek olamayacak kadar iyi görünüyor bir şüpheli reklam görürseniz olmalı. Reklam daha çekici ve imkansız görünüyor, daha mümkün bunun sahte olduğunu. Olası bir virüs enfeksiyonu güvenli olmak istiyorsan, özellikle ekler veya yürütülebilir dosyalar içeriyorsa spam emails–dan açık, yönlendirmek için tavsiye ederiz. Olası cyber enfeksiyondan korunmak için yapabileceğiniz başka bir şey internetten indirdiğiniz yazılım yüklemek istediğiniz zaman bir advanced/ özel yükleme için tercih etmektir.

Tarayıcı korsanları bilgisayar sisteminize bulaştırmak yok çünkü gerçek virüs olarak kabul değil. Sadece tarayıcılar. Ancak, bu bu kötü amaçlı yazılımlar gücünü hafife anlamına gelmez. Eğer katılımsız sol hasar, bir sürü yapabilecek biri. En kısa zamanda bilgisayarınızda varlığını fark onun kaldırma ile devam edemezsin, parolalar, IP adresleri banka hesabı kimlik bilgileri, kredi kartı numaraları gibi önemli verileri çalabilir, vb

let It daha fazla zaman roam özgür, daha kötü sonuçları alırsınız. Bir noktada, tarayıcı korsanı tarafından oluşturulan tüm reklamları yüklemede başarısız olur. O-ecek başlamak vasıl ilk ve zaman içinde gürültüyle çarpmak, tamamen çalışmayı durdurur. Bu kötü amaçlı parazit kurbanları da yavaş internet bağlantısı karşılaşabilirsiniz. Nasıl bu müdahaleci korsanının kaldırmak için bilgi almak isterseniz, sonraki paragrafı okuyun.

Epic Search virüs kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Epic Search virüs–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *