Virüs Kaldır DreamCompress (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

DreamCompress virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Chrome, Firefox ve Internet Explorer için bu DreamCompress virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

DreamCompress yararlı bir program değildir. Aksine. Kötü niyetli ve aldatıcı bir şey. Belgili tanımlık app adware enfeksiyon sınıflandırılır ve bu senin için iyi değil. Bir siber ile enfekte olma parazit hiçbir şey ama sorunları ve konuları yol açar. Gemide DreamCompress sahip farklı olmayacaktır. Gerçeği göz önüne alındığında okuyorsun sen şu anda DreamCompress kurtulmak zorlanırlar bu makalede anlamına gelir.

Şanslısın ki sen doğru yerdesiniz. DreamCompress hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklayacağız ve en önemlisi, nasıl çıkarmak. Burada iyi haber adware zararlıları mücadele nispeten kolay olmasıdır. Komut istemi tedbirler davetsiz misafir ile hiçbir sorun ilgili olması gerekir. Ancak, ertelemek ve bırakmak haşere serbestçe çalışmasına, er ya da geç kontrol dışı alacak ve sonra senin durumun kötüleşeceğini. En önemli şey acil önlemler almaktır. En kısa zamanda DreamCompress farkında olduğunu içinde senin sistem, onun tam gizleme nokta silme bul bulma üzerine. Ne kadar çabuk makinenizden daha iyi gitti. Hareket! Gecikmeler pişmanlık için yol.

Bir kez içinde belgili tanımlık adware etkili bir şekilde daha önce normal tarama deneyimi yok eder. Tüm yüklü tarayıcılar bozar. Hangi tarayıcı kullanmak için tercih edilen biri olursa olsun, bu da bulaşmıştır. DreamCompress tam kontrol edebilirsiniz. Bu sinir bozucu uzantısını ekler ve tarayıcı ayarlarınızda yetkisiz değişiklik yapar. Bu sürekli karada istemedim sayfa yeniden yönlendirir. Ama zararlı onları üzerinde zorunlu kıldığından her zaman yapıyorum.

Adware, tarama her yönüyle etkiler. Bu da günlük olarak ekranınızın tamamını kapsayan sayısız reklam ile amansız. Hatta reklam-özgür olmak için kullanılan sayfaları şimdi reklamlar tüm şekil ve formları ağırlaşıyor. Ama bu sadece can sıkıcı değil. Bu reklamlar tehlikelidir. Bunların çoğu bozuk ve bozuk bir reklam’ı tıklatırsanız, senin çıkmaz daha da kötüye. Ya adet enfeksiyondan muhtemelen dolu olan bir gölgeli sayfasına yönlendiriliyorsunuz veya enfeksiyon doğrudan reklamından indirecektir.

Evet, parazitler Reklamlar gizlemek ve tek bir tıklama için daha fazla zararlıları davet etmen yeterli. Yapılacak en iyi şey belgili tanımlık adware gidene kadar ekranınızda gördüğünüz her şey uzak kalmaktır. Bu kaldığı sürece, bu görüntüler hiçbir şeye güvenemezsin. Değil belgili tanımlık ads, sayfaları değil, hiçbir şey. Bu kesintiler temelli kurtulmak istiyorsanız, ilk önce onların kaynağı kurtulmak zorundayız. Evet, adware kastediyoruz. O gidince, her şey normale geri alacağım. Web’de sörf güvenli mümkün olacak yine. Tek yapmanız gereken, bu makalenin sonundaki bizim ayrıntılı kaldırma kılavuzu izleyin. Tartışmalar zaman kaybetmeyin. DreamCompress gitmek zorunda. Sisteminizde yeri yok.

Nasıl did sen almak bulaştırmak DreamCompress ile? En makul senaryolardan birini adware başka bir program ile birlikte geldi. Bu donatılacak yöntemi çağrılır ve çoğu kullanıcı hiç üstünde onların PCs programları yüklediğinizde hüküm ve şartlarını okumak zahmetine çünkü çok etkilidir. Onlar süreç acele ve körü körüne kendilerinden istendiği her şeye evet demek. Bu onların hatadır. Enfeksiyonlar dikkatsizlik ve oyalama için dua et. Onlar olmadan hiçbir infiltrasyon taktik başarılı olmak yeterince iyi. Onlara izin veririm. Kolay bir hedef kendin yapmıyorsun. Uyanık olmak ve bilgisayarınızı enfeksiyon ücretsiz tutun.

DreamCompress virüs kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala DreamCompress virüs–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *